VIP Sport

16. září 2013 • 19:41

Vdova Demitrová točí v Rusku film o manželovi: V baru se zapletla do bitky!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ač se to zdá neuvěřitelné, kývla na natáčení dokumentu v místě, kde při letecké katastrofě u Jaroslavle přišla o svoji velkou lásku Pavola Demitru (†36). Vdova Majka se vydala do Ruska, aby na kameru zvěčnila bolestivé životní zkušenosti. Jenže na dalekém východě se v baru zapletla do bitky!Demitrová sebrala všechny síly a odjela natáčet do Ruska. Jenže ne letadlem, ale vlakem! Strach z létání se v pozůstalých stále projevuje, Majka není výjimkou. Při návštěvě smutečních míst, památníků a pomníků prý byla velmi statečná.

„Překvapilo nás, že lidé v Rusku na mrtvé hokejisty nezapomínají. Na každém druhém autě jsme viděli symboly 7–9–11, které tu hrůznou událost připomínají,“ popsal Novému Času situaci v Jaroslavli a okolí Peter Havier, jenž Majku a Demitrova otce na cestě doprovázel.

Zažili však také pořádné drama! Večer před odjezdem se v jednom místním baru strhla hrozivá hromadná potyčka. „Když jsme ale těm bitkařům řekli, že je mezi nimi také vdova po Palu Demitrovi, okamžitě přestali,“ upozornil Havier, podle něhož to jen dokazuje, jak velké jméno si Demitra v Rusku vydobyl…

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud