VIP Sport

23. ledna 2014 • 04:59

Zoufalá Schumacherova žena promluvila: Michael je bojovník, nevzdá se!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fanoušci mu na dálku dávají podporu, rodina je u jeho lůžka každý den. Období nejistoty prožívá manželka legendárního závodníka Michaela Schumachera (45) Corinna (44), ale statečně bojuje. Po dlouhé době promluvila a poděkovala za nekonečné množství vzkazů.U lůžka manžela Michaela spícího v komatu trávila od začátku jeho hospitalizace v nemocnici v Grenoblu celé noci. Je s ním den co den a po čtyřech týdnech nekončící mučivé nejistoty potřebuje sama podporu. Cítí ji od příznivců a je za ni neskonale vděčná.

„Všichni víme, že Michael je bojovník a nevzdá se,“ věří v sílu své lásky nezlomná Corrina a říká: „Jsme hluboce dojatí, že lidé z celého světa posílají Michaelovi přání a nepolevují. Dává nám to sílu. Děkujeme všem.“

I Schumacherova manželka Corinna prožívá nejtěžší chvíle svého života
I Schumacherova manželka Corinna prožívá nejtěžší chvíle svého života

Své prohlášení připravila ve jménu dětí, které s Michaelem má – syna Micka (14) a dcery Giny-Marie (16), a »Schumiho« bratra Ralfa (38).

Moc rádi si je vyslechli například fandové fotbalových klubů 1. FC Köln a Schalke 04, kteří nešťastného sedminásobného mistra světa formule 1 Schumachera ustavičně burcují k životu svými vzkazy.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud