VIP Sport

24. srpna 2015 • 18:12

Horváth zase bavil! Kdo jde na hřiště? Petržela, ten malej, ukazoval

Autor:

„Do Plzně nepřicházím jako nositel dobré nálady,“ tvrdil Pavel Horváth, když se vracel do milovaného klubu v roli asistenta. Jenže umíte si ho vůbec představit bez jeho humoru? To snad ani nejde. A Horváth i na lavičce zůstal svůj, což dokázal hned v prvním zápase proti Vojvodině v Evropské lize.Viktoria Plzeň vedla nad Vojvodinou v play off o Evropskou ligu 2:0, když se trenérský tým rozhodl na hřiště poslat Milana Petrželu. Horváth se vydal na okraj vymezeného prostoru, aby svého nedávného spoluhráče zavolal.

Jenže na stadionu byl tradičně pořádný hluk, takže Petržela nadřízeného nejspíš neslyšel. Horváth si ale poradil. Rukou jasně naznačil, že na hřiště půjde ten nejmenší. Hned bylo jasno, o koho jde.

„Prcek“ Petržela ihned uposlechl a pět minut na to už zdrhal obráncům Vojvodiny. Následně připravil gól pro Milana Kopice.

Pavel Horváth nejdřív na Milana Petrželu ukázal
Pavel Horváth nejdřív na Milana Petrželu ukázal

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze