VIP Sport

24. srpna 2015 • 18:12

Horváth zase bavil! Kdo jde na hřiště? Petržela, ten malej, ukazoval

Autor:

„Do Plzně nepřicházím jako nositel dobré nálady,“ tvrdil Pavel Horváth, když se vracel do milovaného klubu v roli asistenta. Jenže umíte si ho vůbec představit bez jeho humoru? To snad ani nejde. A Horváth i na lavičce zůstal svůj, což dokázal hned v prvním zápase proti Vojvodině v Evropské lize.Viktoria Plzeň vedla nad Vojvodinou v play off o Evropskou ligu 2:0, když se trenérský tým rozhodl na hřiště poslat Milana Petrželu. Horváth se vydal na okraj vymezeného prostoru, aby svého nedávného spoluhráče zavolal.

Jenže na stadionu byl tradičně pořádný hluk, takže Petržela nadřízeného nejspíš neslyšel. Horváth si ale poradil. Rukou jasně naznačil, že na hřiště půjde ten nejmenší. Hned bylo jasno, o koho jde.

„Prcek“ Petržela ihned uposlechl a pět minut na to už zdrhal obráncům Vojvodiny. Následně připravil gól pro Milana Kopice.

Pavel Horváth nejdřív na Milana Petrželu ukázal
Pavel Horváth nejdřív na Milana Petrželu ukázal

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze