VIP Sport

29. srpna 2015 • 17:42

Divoká nehoda na zlínské Barum rallye: Přežili ŠEST kotrmelců!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
Divoká nehoda Roberta Consaniho na Barum Rallye ###BLOK-TOP-VIDEA###

Šest kotrmelců, zatajený dech přihlížejících fanoušků a auto rovnou do šrotu! Brutální nehodu na Barum rallye má za sebou Francouz Robert Consani (33). Ten na druhé rychlostní zkoušce udělal po nekonečných saltech ze svého Citroënu DS3 R5 konzervu, jako zázrakem ale vylezl i se spolujezdcem po svých.Šlapal na plyn, co se dalo, ale jednu z táhlých zatáček říznul Consani víc, než bylo zdrávo. Auto se mu rozházelo a šel do kotrmelců. I když se snažil auto bokem letící do svahu srovnat, bylo pozdě.

Odrazil se od příkopu, ten ho katapultoval do vzduchu a šel do přemetů. Celkem se přes střechu otočil šestkrát, plechy létaly do polí, a když se zastavil, s autem neměl jeho Citroën nic společného. Vypadal jako rozmačkaná konzerva!

„Tohle nemůže dopadnout dobře! Šílená nehoda,“ šuškali si vyděšení fanoušci. K příjemnému překvapení všech přihlížejících ale vylezl pilot i navigátor z vozu po svých a gestikulovali, že jsou v pořádku.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud