VIP Sport

13. září 2015 • 12:30

Šlágr za podporu! Jablonec se Spartou píská Berbrův oblíbenec Jílek

Autor:

Loajalitu je třeba ocenit. Tak to funguje mezi ligovými sudími, kterým vládne Roman Berbr. Dnešní šlágr Jablonec – Sparta píská Jan Jílek. Zápas sledujte od 15 hodin v přímém přenosu!Když bývalý sudí Libor Kovařík našel odvahu promluvit o tom, jak nestandardně to chodí mezi muži s píšťalkou, strahovský aparát jako reakci vytáhl dvě oddaná esa z rukávu. Pavla Královce a právě Jana Jílka.

Přímý přenos zápasu Jablonec - Sparta sledujte ZDE »

„K fungování komise rozhodčích nemám žádnou výhradu. Nikdy nebyl problém s celkem nebo s jejími jednotlivci, rozhodčí vždy měli a mají možnost se vyjádřit, nejsou dehonestováni, ale případně věcně kritizováni,“ postavil se Jílek za šéfku Damkovou, respektive jejího manžela Berbra.

Kauza Liberec

Třeba je to jen náhoda, ale dnes bude Jílek hlavním arbitrem šlágru kola mezi Jabloncem a Spartou, který proti sobě svede dva mocné muže českého fotbalu a majitele zmíněných klubů – Peltu a Křetínského.

Letenští navíc nemají s Jílkem úplně dobré zkušenosti. Bylo to na jaře v sousedním Liberci, kde je podle mínění rudých dvakrát zařízl. Komise rozhodčích však sudího podržela a stížnost Sparty smetla ze stolu.

Na druhou stranu Jílek nemá pověst vyhlášeného »řezníka« a jeho zápasy nejsou plné podivných výroků. Všichni věří, že to tak bude i dnes...

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze