VIP Sport

21. září 2015 • 04:59

Berbrova schůzka ve stavebninách po zavíračce: Dvě hodiny s blondýnou! Co stavěli?

Autor: Redakce Blesk
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ta roztomilá blondýnka se jmenuje Nikol Müllerová a Dáša Damková ji zná. Její manžel Roman Berbr (61) ovšem ještě lépe.Roman s Nikol se potkávají v práci na Strahově, ale nejen tam. On ji občas vyvede na fotbal, jindy na bál krajských fotbalových funkcionářů. Jako by dělala Dáše náhradnici a on coby zkušený fotbalový činovník věděl, že »silná lavička« je základ dobrého týmu.

Ve čtvrtek na Evropské lize Plzeň – Minsk byly dokonce obě, ovšem mezi Romanem a Nikol seděla Dáša.

Čtvrtek 10. září, 16:09. Nikol vyráží z práce v sídle FAČR na Strahově
Čtvrtek 10. září, 16:09. Nikol vyráží z práce v sídle FAČR na Strahově

Spolu po zavíračce

Zato o týden dřív, také to byl čtvrtek večer, Roman a Nikol dvě hodiny »nakupovali« ve stavebninách v Nýřanech u Plzně. Třeba jen dělali inventuru, Berbr totiž tenhle podnik spoluvlastní.

Jisté je jen to, že už bylo po zavíračce a strávili tím uvnitř 120 minut. To se dá stihnout leccos, zvlášť když je na to klídek.

Diktátor Roman

Možná se Roman bombardovaný ve zpovědích bývalých rozhodčích za své diktátorské praktiky inspiroval pohádkovou písničkou: »Když máš srdce zjihlé, když máš potíže, tak dej cihlu k cihle… «

A dobrosrdečná Nikol, kolegyně ze strahovského sídla FAČR, kde pracuje pro firmu STES, mu jen pomáhala. Vždyť se zpívá: »Dělání, dělání, všechny smutky zahání…«

Dáša Damková je na něj jistě pyšná, že v jeho věku se udržuje v kondici a na každou bolístku umí najít ten správný lék.

 
Články odjinud


Články odjinud