VIP Sport

13. října 2015 • 10:41

Nejkrásnější česká olympionička: Pánové, plačte, vdala se!

Autor:

Princezna české cyklistiky Tereza Huříková (28) pokračuje v životní etapě coby vdaná paní. Pokud se krásná bikerka dostane na olympiádu, bude v Riu závodit už pod příjmením Němcová.Někdejší juniorská mistryně světa v časovce (2004) i v cross country (2005) se v sobotu provdala za letitého přítele Pavla Němce, svého fyzioterapeuta a manažera.

„Zvláštní pocit naposled vstávat jako Tereza Huříková a zítra už jako Tereza Němcová... Po více než osmi letech ale konečně nadešel ten správný čas na to říct ANO!“ napsala na Facebook sexy závodnice, které to ve svatebních šatech náramně seklo. „Sobotní den byl nejúžasnějším v mém životě!“ Bude se jí teď v terénu lépe šlapat?

Novomanželé se svým psím miláčkem Abbinkou.
Novomanželé se svým psím miláčkem Abbinkou.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze