VIP Sport

30. listopadu 2015 • 13:40

Biatlonový hrdina Ondřej Moravec: Postavil nové hnízdečko!

Autor: top
Vstoupit do diskuse
0

Už jim to zase začalo! Čeští biatlonisté úspěšně vstoupili závodem smíšených štafet do nové sezony, vybojovalo 3. místo. Ta minulá jim také vynesla medaile a také peníze. Jeden z hrdinů Ondřej Moravec (31) je investoval do baráku!S manželkou Veronikou se brali před dvěma roky, teprve letos ale pořídili hnízdečko lásky. A téměř dva miliony korun, které Ondra v uplynulém roce vyběhal a vystřílel, se náramně hodily.

Majitel tří cenných kovů z únorového mistrovství světa nedávno koupil a zrekonstruoval dům v Letohradu. Tento týden se do něho se svou paní konečně nastěhovali a poprvé v něm spali, když si Moravec spolu s částí české reprezentace odskočil na tři dny domů ze soustředění ve Švédsku.

„Byla to neskutečná změna a strašně příjemná,“ řekl Ondřej ČTK a doplnil, že zařizoval kolem domu různé věci. „Přidělával jsem televizi, dělali jsme věšáky. To jsou věci, které běžně nedělám,“ prozradil se smíchem.

Když mu to bude letos jezdit a pálit jako loni, může napřesrok zvelebovat do aleluja! A že začal slušně…

Dvoupatrová vila vyrostla za peníze vydělané biatlonem.
Dvoupatrová vila vyrostla za peníze vydělané biatlonem.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud