VIP Sport

28. prosince 2015 • 16:42

Plzeňský Ronaldo? Obránce Matějů provokuje se svojí sexy přítelkyní

Je mu teprve 19 let, ale už válí v dresu Viktorie Plzeň. A navíc má doma Aleš Matějů krásnou přítelkyni. Se svou pohlednou brunetkou nafotil před Vánoci sérii několika sexy fotografií, za které by se nemusel stydět ani božský Cristiano Ronaldo.Pravda, do vypracovaného těla portugalského zabijáka má plzeňský obránce ještě daleko, přesto se nemusí vůbec stydět. V kombinaci se svojí krásnou přítelkyní tvoří dokonalý pár.

Oba spolu tvoří dokonalý pár
Oba spolu tvoří dokonalý pár

A zatímco Matějů válí na hřišti, jeho sličná brunetka se fotí na Instagram a vypadá zatraceně sexy. Svému miláčkovi doma fandí v plzeňském dresu.

Talentovaný obránce prožívá úspěšné období své kariéry. V minulém ročníku Synot ligy byl zvolen Objevem ligové sezony. Po přestupu do Plzně se na konci podzimu prodral na pravý kraj obrany místo zkušeného Františka Rajtorala a nastoupil i v Evropské lize proti Villarrealu či Dinamu Minsk.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud