VIP Sport

28. prosince 2015 • 16:42

Plzeňský Ronaldo? Obránce Matějů provokuje se svojí sexy přítelkyní

Autor:

Je mu teprve 19 let, ale už válí v dresu Viktorie Plzeň. A navíc má doma Aleš Matějů krásnou přítelkyni. Se svou pohlednou brunetkou nafotil před Vánoci sérii několika sexy fotografií, za které by se nemusel stydět ani božský Cristiano Ronaldo.Pravda, do vypracovaného těla portugalského zabijáka má plzeňský obránce ještě daleko, přesto se nemusí vůbec stydět. V kombinaci se svojí krásnou přítelkyní tvoří dokonalý pár.

Oba spolu tvoří dokonalý pár
Oba spolu tvoří dokonalý pár

A zatímco Matějů válí na hřišti, jeho sličná brunetka se fotí na Instagram a vypadá zatraceně sexy. Svému miláčkovi doma fandí v plzeňském dresu.

Talentovaný obránce prožívá úspěšné období své kariéry. V minulém ročníku Synot ligy byl zvolen Objevem ligové sezony. Po přestupu do Plzně se na konci podzimu prodral na pravý kraj obrany místo zkušeného Františka Rajtorala a nastoupil i v Evropské lize proti Villarrealu či Dinamu Minsk.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze