VIP Sport

15. března 2016 • 16:42

David Výborný ukončil kariéru. Díky všem za podporu, říká manželka hokejisty

Tohle nechtěl nikdo slyšet! Nakonec to přišlo nečekaně brzy, navíc z úst samotné manželky Davida Výborného (41). Utržené kolenní vazy po devastujícím zákroku královéhradeckého útočníka Köhlera ukončily Davidovu kariéru. „Po dnešním vyšetření je rozhodnuto,“ napsala na svém facebookovém profilu Irena Výborná.O budoucnosti bývalého dlouholetého kapitána národního týmu a pětinásobného světového šampiona rozhodla 27. minuta prvního čtvrtfinálového extraligového zápasu proti Hradci Králové.

Hříšník Bedřich Köhler si mladoboleslavského šikulu najel po střele na branku Mountfieldu. Dokončil bodyček, jenže soupeře trefil kolenem přímo na koleno! Za svůj zákrok šel okamžitě do sprch a od disciplinárky schytal trest na čtyři zápasy.

Příspěvek Ireny Výborné na sociální síti.Příspěvek Ireny Výborné na sociální síti.

Atak byl totiž veden ze strany. Výborného noha se prohnula, pak se okamžitě svíjel v bolestech na ledě. „Pro všechny hokejové fanoušky Davida Výborného máme špatné zprávy. Po dnešním vyšetření je rozhodnuto, natržené vazy v koleni. Včera to byl poslední zápas jeho hokejové kariéry. Děkujeme všem za krásné povzbuzující sms, které jsme oba dostali a za vaši podporu,“ napsala paní Výborná na svém účtu na sociální síti.

Výsledek 5:2 pro Mountfield a vedení v sérii 1:0 jde teď naprosto mimo hokejové dění. O sport, který Výborný miloval, přišel nečistým zákrokem. Hráč jeho velikosti si zasloužil úplně jiné zakončení své práce…

Výborný po faulu kolenem nedohrál! Urban ho pomstil
720p 480p 360p 240p

Takhle David Výborný vypadá po zákroku Köhlera.
Takhle David Výborný vypadá po zákroku Köhlera.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud