VIP Sport

16. května 2016 • 11:57

Hokejistovi vrátila prstýnek a řekla sbohem: Proč Kvitová zrušila zasnoubení?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Říká se: „Láska i hory přenáší.“. Jenže jak se zdá, v případě tenistky Petry Kvitové (26) tohle neplatí. Tenisová kariéra je pro ni to nejdůležitější a věčné cestování a vztah na dálku není pro každého... I proto skončil její vztah s hokejistou Radkem Meidlem.Zatímco Petra lítala z turnaje na turnaj, její snoubenec Radek Meidl hrál extraligu za Třinec nebo 2. ligu ve Frýdku-Místku. Doprovázet svou lásku po světě jednoduše nemohl.

Fandil jí jen při domácích zápasech Fed Cupu, ona občas mačkala palce na hokeji. Ale většinu roku byli odloučeni. Koneckonců, z podobných důvodů se Petra rozešla i s Radkem Štěpánkem.

Kvitová ještě s přítelem Meidlem.
Kvitová ještě s přítelem Meidlem.

„Nehledejte za tím žádnou senzaci. Ale náš vztah prostě nebyl poslední dobou takový, jak jsme si představovali. Nedával nám to, co bychom od něho čekali,“ uvedla Kvitová.

Petru prozradil kroužek na levém prsteníčku, se kterým hrála Kvitová od začátku roku. Naposledy na dubnovém turnaji v německém Stuttgartu. Jenže ve španělském Madridu se začátkem května proháněla po kurtech už bez prstýnku. Jasný důkaz, že ze svatby nic nebude!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze