VIP Sport

7. června 2016 • 05:00

Do Česka s ulízanými vlasy a čelenkou: Jágrovy TOP účesy nemají chybu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo si představí, jak vypadá hokejová hvězda Jaromír Jágr (44), automaticky mu naskočí dlouhé »háro«, které mu leze z helmy ven. Po příletu do Česka ale odhalil, jak takovou kštici udržuje – ulíznutou a vzadu spojenou čelenkou! Pojďme si projít jeho historické TOP účesy.Etapu Jágrova porostu začneme v době, kdy se ještě proháněl po kladenském ledě. Psal se rok 1990, už tehdy se o něm mluvilo jako o obrovském talentu – s dlouhým »květákem« na hlavě!

Jaromír Jágr před odchodem do Pittsburghu (1990).
Jaromír Jágr před odchodem do Pittsburghu (1990).

O rok později už se přestěhoval za moře, bál se, že bude muset svoji »deku« ostřihat, ale nakonec s ní válel. Udělal dobře, že si na ni nenechal sáhnout, protože právě v tomto období se začala psát jeho vlasatá historie.

Ještě v Naganu (1998) se spoluhráči zajistil první české olympijské zlato. A jak jinak, než s dlouhými vlasy. Ovšem přišla změna. V roce 2000 šokoval, když se na veřejnosti objevil nakrátko! Dámy padaly pod stůl, pánové hledali Jágra. Každopádně to zabralo, na »fešácký« styl sestřihu tehdy sbalil slovenskou krásku Andreu Verešovou.

Nastalo »krátké období«, které trvalo celkem dlouho. Jágra s delšími vlasy jsme mohli vidět až v roce 2013. To s týmem Bostonu Bruins bojoval o vítězství ve finále Stanley Cupu, ale ani nový prodloužený porost nezabral. Jágr potřetí na nejcennější hokejovou trofej nedosáhl.

Když se mu v zámoří smáli, že už by ve 43 letech neměl do NHL chodit, udělali chybu. »Džegr« zapátral v paměti, zavzpomínal na mladé časy a zavelel: „Zase si nechám narůst háro.“ Jako by v něm bylo nějaké kouzlo. Po Jágrově boku se objevila nová žena, sezona v dresu Floridy Panthers byla skvělá. Poznamenalo ji snad jen vypadnutí v prvním kole play off.

A tak přišel návrat do rodné země. Jaromír přivezl z jihu Severní Ameriky blonďatou krásku, a aby mu vlasy nepadaly do očí, sepnul je čelenkou. Že by mu ji půjčila nová láska Veronika?

Jágr s Kopřivovou přiletěli do Čech! Podívejte se na jejich první okamžiky doma!
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud