VIP Sport

2. září 2016 • 16:25

Nádherná bývalka Pastrňáka na lovu: Sbalila hokejového řezníka!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když se s ní hokejista David Pastrňák (20) objevil v sále na vyhlášení ankety Zlatá hokejka, pánové z její krásy omdlévali. Vztah jim ale nevydržel a blonďatá kráska Adéla Zahrajová (20) zahájila lov. Nevyšlo to ani s tajmným Honzou, tak hledala u ledu. Našla si hokejového řezníka!Sexy modelka si zrovna neláme hlavu, s kým bude sdílet svoji postel. Adéle nevyšel vztah s reprezentantem Pastrňákem, pak si neudržela »cestovatele« Honzu, s nímž chodila po horách, ale teď podle všeho hraje jiná písnička!

Do cesty se jí připletl »mlatička« Liam O´Brien, kterého v NHL zaměstnává Washington Capitals. Moc toho neodehrál a když ano, chránil kapitána Alexe Ovečkina a další hvězdy svého týmu. Nastoupil do 13 zápasů, zaznamenal gól a asistenci, k tomu přidal 23 trestných minut!

Fotky Zahrajové jsou nesmírně sexy.
Fotky Zahrajové jsou nesmírně sexy.

„Jsem šťastná, protože mám něco, co mě nutí tak těžko říct nashledanou,“ napsala zahrajová k fotce, kde drží hokejového bitkaře za krk a dává mu pusinku na tvář. Asi se s ním musel na chvíli rozloučit. Bude to na dlouho?

V Kanadě, odkud pochází, spolu strávili nějaký čas, což dokumentuje také fotka na O´Brianově profilu. Adélu zavedl do místních lesů, kde… si prostě užili místní přírodu. „Ukázal jsem jí svůj krk ze dřeva,“ vtipkoval. Nechybělo líbání, objímání, prostě takové ty klasické záležitosti, které lidé dělají, když jsou zamilovaní.

Tak snad si tenhle rváč někde nepočká na malého, ale oproti němu nesmírně šikovného hokejistu Pastrňáka. Nebo že by to bylo naopak?

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud