VIP Sport

12. října 2016 • 14:30

Jaromír Jágr míří na stříbrné plátno: Bude hvězdou Hollywoodu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Legendární Jaromír Jágr (44) se dočká svého vlastního filmu a jeho facebooková Hokejová rodina se už teď může těšit! Půjde o celovečerní hraný dokument, který bude vyprávět životní příběh jednoho z největších Čechů.Film je pojmenován podle čísla 68, pod kterým zná slavného hokejového útočníka celý svět. „S pokorou jsme od pana Jágra přijali souhlas, že můžeme zachytit jeho poctivou a neopakovatelnou cestu až na světový vrchol,“ potvrdil producent Jiří Jurtin.

„Snímek navíc doplní přitažlivé archivní záběry, nové originální reportáže z Jágrových působišť, nikdy nevysílané rozhovory s rodinou, blízkými kamarády nebo prvními trenéry,“ vyjmenoval mluvčí filmu 68, Janis Sidovský.

Natáčení proběhne jak v Česku, tak v zahraničí, kde o našem »Džegrovi« budou vyprávět hokejová esa a hvězdy Hollywoodu. Film 68 bude mít premiéru na podzim 2017, právě v době, kdy bude americká NHL slavit 100 let existence.

V současnosti historicky třetí nejproduktivnější hráč zámořské soutěže bude důležitou součástí těchto oslav.

Jaromír Jágr hýřil dobrou náladou
Jaromír Jágr hýřil dobrou náladou

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze