VIP Sport

28. října 2016 • 19:30

Erotické škádlení! Jsi rád, že odjíždím, dráždila fotbalistu jeho modelka

Autor: ija

Přes půl roku chyběl Danny Ings (24) Liverpoolu kvůli přetrženému vazu v koleně. Teď bojuje o návrat do týmu, ale zatím trénuje jen s třiadvacítkami. Přesto je útočník na první pohled ve skvělé náladě. Důvod je jasný z instagramového účtu jeho přítelkyně, australské modelky Georgie Gibbsové. Na obrázku se Danny Ings velespokojeně směje a v zrcadle za ním je vidět, na co se tak natěšeně dívá. Mlsně totiž kouká na svou lásku, která má na sobě velmi sexy outfit. Georgia Gibbsová pózuje v černém plášti, pod nímž má jen úsporné spodní prádlo stejné barvy. Pro Ingse bezesporu velmi vzrušující pohled.

Útočník Liverpoolu Danny Ings a jeho přítelkyně Georgia Giggsová.
Útočník Liverpoolu Danny Ings a jeho přítelkyně Georgia Giggsová.

Modelka, která byla před dvěma lety ve finále australské Miss Universe, navíc přidala škádlivou poznámku: „Jedu do Švédska. Jsi rád, že odjíždím?“

No, to asi těžko! Rád asi nebude. Ale možná je to dobrá zpráva pro Jürgena Kloppa. Jeho útočník teď bude mít chvíli čas soustředit se jen a jen na fotbal.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud