VIP Sport

5. ledna 2017 • 05:00

NEJ sexy pár českého sportu? Rosolová a Helcelet vám ukážou (skoro) všechno!

Autor: ija
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vždycky platila za jednu z největších krásek a taky za jednu z nejvíc sexy žen na atletických oválech. Denisa Rosolová (30) měla kdysi po boku tenisového hezouna Lukáše a taky její současný partner, desetibojař Adam Sebastian Helcelet (25) patří k atletům, na které se dobře kouká. Navíc když tenhle páreček neváhá zveřejňovat svoje soukromí a ochotně se chlubí hodně odvážnými fotkami nejen z pláže, ale i z postele nebo vany.Nové vlasy, nová noční košilka. Půvabná atletka Denisa Rosolová se toho nebojí. Na novou barvu vlasů upozorní klidně selfíčkem z koupelny v negližé.

Atletka Denisa Rosolová má výstavní tělo i prdelku.
Atletka Denisa Rosolová má výstavní tělo i prdelku.

A není to zdaleka jediný případ. Na Nový rok pozdravila vicemistryně Evropy na 400 metrů překážek z roku 2012 své fanoušky obrázkem, na němž zlézá stěnu jen v bikinách. Její přítel Adam Sebastian Helcelet, stříbrný desetibojař z loňského ME, za ní ani v nejmenším nezaostává a rád vystavuje na sociálních sítích vysportované tělo. 

A co teprve společné fotky sexy páru! Rosolová a Helcelet se nebojí ukázat, jak spolu relaxují ve vaně ani jak si užívají romantické chvilky v posteli.

Nutno ale podotknout, že jim to výjimečně sluší i při společenských příležitostech, jakou bylo třeba vyhlášení ankety Atlet roku, a ani na atletickém stadionu na ně není vůbec špatný pohled. Kdyby se volil nejvíc sexy pár českého sportu, měli by určitě ty nejvyšší ambice.

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud