VIP Sport

13. ledna 2017 • 09:50

Těžká rána pro Cibulkovou: Na druhé straně planety jí zemřel milovaný muž!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak krutý dokáže být osud. Tenistka Dominika Cibulková loňskou sezonu zakončila triumfem na Turnaji mistryň a nyní se připravuje na první vrchol roku 2017 Australian Open. Do Melbourne za ní ze Slovenska dorazila hodně smutná zpráva. Umřel Dominiky milovaný dědeček Lubomír Kaclík (†79).Dva týdny bojoval tenistčin dědeček o život v nemocnici. Ve středu svůj boj bývalý ligový fotbalista prohrál. Cibulkové odmala pomáhal a do posledních chvil prožíval její sportovní úspěchy. Nyní bude hrát na Australian Open pro svého dědu.

Dominika během focení ve spodním prádle.
Dominika během focení ve spodním prádle.

Slovenku čeká v 1. kole grandslamového turnaje česká soupeřka Denisa Allertová. Dokáže se na tento souboj po smrti blízkého člověka Cibulková plně koncentrovat?

Otázkou je, jestli stihne i pohřeb dědečka, který bude doma na Slovensku, tedy 18 tisíc kilometrů daleko od místa, kde se nyní Dominika nachází.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud