VIP Sport

19. ledna 2017 • 21:10

Záhadný status slovenské lyžařské krásky. Je už dítě na cestě?

Autor: ija
###BLOK-TOP-VIDEA###

Veronika Velez-Zuzulová (32) sice stále patří k absolutní slalomářské špičce, ve svém věku už ale také pomýšlí na založení rodiny. Poslední status na Facebooku fanoušky slovenské lyžařské krásky tak trochu vyděsil. Děti jsou nejvíc, napsala půvabná blondýnka. Znamená to snad, že dá sjezdovkám brzy sbohem a bude se věnovat mateřským povinnostem? Krásná slovenská lyžařka letos ve Světovém poháru září. Až na jeden náhodný výpadek nikdy nedojela hůř než pátá a má na kontě tři druhá místa a jedno vítězství. I proto se slovenští fanoušci právem těší na každý další slalom.

Ten příští je na programu až v poslední lednový den, kdy se pojede ve švédském Stockholmu, a tak měla Veronika Velez-Zuzulová trochu času věnovat se malým lyžařům. A z fotek bylo vidět, že ji práce s dětmi ohromně baví. „Děti jsou nejvíc,“ napsala na Facebooku.

O tom, že se blíží doba, kdy si s manželem Romainem, pořídí vlastního potomka, už půvabná blondýnka několikrát mluvila. „Uvidíme, už to není daleko. Jsem připravená,“ řekla nedávno slovenským médiím. A dodala, že letošní mistrovství světa ve Svatém Mořici bude určitě její poslední.   

 
Články odjinud


Články odjinud