VIP Sport

23. února 2017 • 18:40

Nepoučitelní Rusové! Pro nejlepší kámoše, smála se Češka nad dvojzáchodem

Autor:

Zase se jim ostatní smějí. Už během zimních olympijských her v Soči před třemi lety si Rusové udělali ostudu, když pro sportovce postavili toalety a některé z nich zapomněli oddělit zdí. Skikrosařka Nikol Kučerová na podobný skvost narazila i ve Slunečném údolí, kde o víkendu pojede závod Světového poháru.Chce se vám na záchod a najednou před sebou vidíte dvě mísy vedle sebe a na jedné sedí úplně cizí člověk a vykonává potřebu. Tak takhle to mají na některých místech v Rusku. „Toalety pro nejlepší přátele,“ vtipkovala česká skikrosová reprezentantka Nikol Kučerová, když na podobné WC narazila.

Toalety v Rusku pro nejlepší přátele
Toalety v Rusku pro nejlepší přátele

Kromě toho ji pobavilo i oblečení v obchodě s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, který je vykreslován jako hrdina. Například jedoucí na medvědovi s puškou přes rameno. Zkrátka hodně Divoký východ.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze