VIP Sport

23. února 2017 • 18:40

Nepoučitelní Rusové! Pro nejlepší kámoše, smála se Češka nad dvojzáchodem

Autor:

Zase se jim ostatní smějí. Už během zimních olympijských her v Soči před třemi lety si Rusové udělali ostudu, když pro sportovce postavili toalety a některé z nich zapomněli oddělit zdí. Skikrosařka Nikol Kučerová na podobný skvost narazila i ve Slunečném údolí, kde o víkendu pojede závod Světového poháru.Chce se vám na záchod a najednou před sebou vidíte dvě mísy vedle sebe a na jedné sedí úplně cizí člověk a vykonává potřebu. Tak takhle to mají na některých místech v Rusku. „Toalety pro nejlepší přátele,“ vtipkovala česká skikrosová reprezentantka Nikol Kučerová, když na podobné WC narazila.

Toalety v Rusku pro nejlepší přátele
Toalety v Rusku pro nejlepší přátele

Kromě toho ji pobavilo i oblečení v obchodě s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, který je vykreslován jako hrdina. Například jedoucí na medvědovi s puškou přes rameno. Zkrátka hodně Divoký východ.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud