VIP Sport

10. března 2017 • 12:06

Cyklista König si utahuje ze Sagana: Jeho jednoduchá angličtina je odzbrojující!

Autor: spo
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsou hvězdami cyklistické stáje Bora-Hansgrohe. Český závodník Leopold König a hlavně slovenský fenomén a dvojnásobný mistr světa Peter Sagan. V týmu mají výsadní postavení, ale nehrají si na nedotknutelné. Dokonce si dokážou ze sebe dělat i legraci.Sagan je ve stáji Bora-Hansgrohe nováčkem a všichni si jeho přínos pochvalují. „Jde o normálního kluka. Po soustředění v Sierra Nevadě a prvních závodech všichni zjistili, že jeho přínos je obrovský, neuvěřitelný, ale současně je férový,“ řekl deníku Právo König a prozradil, jak moc je přátelský. Jen jeden malý nedostatek Sagan má – slabinou je angličtina.

„Peter nelítá v oblacích, není to kluk, s nímž se nedá bavit. Jeho jednoduchá angličtina je pro mnohé odzbrojující a strašně vtipná. I mladí kluci, kteří jsou první rokem ve World Tour, se rychle osmělili,“ tvrdil český cyklista.

Sagan při závodech v jižní části Austrálie
Sagan při závodech v jižní části Austrálie

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud