VIP Sport

11. března 2017 • 14:15

Bývalý přítel Miss Kobzanové fotbalista Jiránek hledá ukradený sporťák. Slibuje odměnu!

Autor:

Řeší krádež! Fotbalista Příbrami Martin Jiránek (37) hledá přes sociální sítě bílý sporťák BMW v hodnotě 2,5 milionu korun, který někdo odcizil. Bývalý partner Miss Diany Kobzanové (34) tak pomáhá svému ruskému příteli, jenž je majitelem luxusního vozu.Výzvou na Instagramu Jiránek upozornil na to, že byl sporťák s ruskou poznávací značkou ukraden jeho kamarádovi. „Kdo ho viděl, ať mi dá vědět. Odměna jistá,“ psal bývalý reprezentační obránce, který si sám potrpí na luxusní automobily.

Vždyť v jeho garáži stálo například i oranžové žihadlo Lamborghini Gallardo SE za 6 milionů korun, ale i noblesní Rolls Royce Ghost 200 za 8 milionů korun!

„Sportovních aut mám dost. Chci mít i maximální pohodlí a tohle auto to naprosto splňuje,“ řekl tehdy fotbalista, když limuzínu přebíral. Tak snad i jeho aktivita na internetu pomůže sporťák vrátit zpět k jeho majiteli.

Fotbalista Jiránek hledá ukradený sporťák
Fotbalista Jiránek hledá ukradený sporťák

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze