VIP Sport

14. března 2017 • 05:00

Fotbalista Jankulovski v bílém na pláži: Podruhé se oženil!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsou spolu už drahný čas, ale přesto by ji pořád na rukou nosil. Fotbalový internacionál Marek Janklovski (39) ví, jak na výročí sňatku učinit ženu svého života Janu (43) šťastnou. Tak si ji vzal podruhé, i když se nikdy nerozešli…Je stále krásná jako nebe nad Maledivami a právě tam, v ráji v Indickém oceánu, upořádal »Jankul« pro Janu luxusní repete veselky po dvaceti letech.

Pohledná brunetka zářila nad korálovými útesy ve svatební róbě a s kyticí, vtiskli si nefalšovaný polibek jako tenkrát, připili šampáněm a galantní muž Marek k fotkám láskyplně napsal: „Dvacet let manželství, miluji tě.“

Mají spolu dcery Kristýnu (11) a Karolínu (18), jsou šťastní. Že se téhle svatbě říká Porcelánová proto, že je potřeba obnovit nádobíčko po letech používání, je možná ani nenapadlo.

Dvacáté výročí je potřeba správně oslavit.
Dvacáté výročí je potřeba správně oslavit.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud