VIP Sport

26. května 2017 • 17:08

Tajemná fotka Ronalda s krásnou Georginou: Co ta ruka na bříšku?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle se nestává často! Cristiano Ronaldo (32) je na sociálních sítích hodně aktivní, zveřejňuje spoustu selfíček, na nichž je jen on sám, hodně fotek má s kamarády i se synem Cristianinhem. Ale snímek s přítelkyní Georginou? To snad jeho 100 milionů followerů ani nepamatuje! Co znamená ten obrat? A co ruka na bříšku tmavovlasé krásky? Na snímku, který Ronaldo zveřejnil, se pohledná dvojice k sobě tulí na pohovce. Krásná Georgina se tváří tajemně a ruku má položenou na břiše, šibalsky se usmívající Ronaldo ji objímá a tiskne k sobě. A fanoušci už se dohadují: Bude nejlepší fotbalista světa znovu otcem?

Matku svého téměř sedmiletého syna Cristiana juniora Ronaldo tají, spekuluje se o tom, že šlo o ženu z USA, která dostala štědře zaplaceno, aby se dítěte vzdala a mlčela. Nedávno se objevily zprávy, že do rodiny přibudou další dva chlapci, dvojčata, která ve Spojených státech brzy porodí náhradní matka.

A teď tedy první společný potomek s Georginou Rodríguezovou?

Cristiano Ronaldo udělal něco, co nedělá často: Zveřejnil společný snímek s přítelkyní Georginou Rodríguezovou. S rukou na bříšku!
Cristiano Ronaldo udělal něco, co nedělá často: Zveřejnil společný snímek s přítelkyní Georginou Rodríguezovou. S rukou na bříšku!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze