VIP Sport

31. května 2017 • 05:00

Pánové, máte smůlu! Nejkrásnější česká plavkyně Baumrtová se vdá

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ona vládne kapalnému skupenství vody, on má blíž k tomu pevnému. To však není důvod, aby lásku nestvrdili manželstvím. Fyzioterapeut skokanů na lyžích Kryštof Kuba k tomu udělal první krok – požádal plavkyni Simonu Baumrtovou (25) o ruku.Na prsteníčku má vytetované srdíčko. „Je to takový symbol, říkala jsem si, že alespoň si mne někdy někdo vezme,“ smála se před časem pohledná blondýnka, když netradiční »kérku« vysvětlovala.

A vida… Netrvalo to dlouho a někdo se našel! Na portugalských útesech jí zásnubní prstýnek navlékl její miláček Kryštof.

Simona se vdá za přítele Kryštofa Kubu, který se stará o skokany na lyžích.
Simona se vdá za přítele Kryštofa Kubu, který se stará o skokany na lyžích.

Simona se přitom netají tím, že jí skoky na lyžích imponují. „Shodu okolností jsem se dozvěděl až dlouho poté, co jsme byli spolu, že to snad chtěla vždycky zkusit,“ přiznal snoubenec, který opečovává svaly Koudelky, Jandy a spol.

Z tohoto pohledu si rodačka z Chomutova vybrala opravdu dobře.

Plavkyně Baumrtová po pátém místě na ME: Vyhnila jsem jako vždycky
1080p 720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze