VIP Sport

15. června 2017 • 16:52

To je pohled! Messi, Fábregas a Suárez vyvezli na jachtě své sexy krásky a děti

Autor: pv

Nedají bez sebe ránu. Fotbalové hvězdy Lionel Messi, Cesc Fábregas a Luis Suárez vyrazily na společnou dovolenou kolem ostrova Ibiza. Nebyla to pouze pánská jízda, ale vzali s sebou i drahé polovičky s dětmi. O zábavu tak bylo na palubě luxusní jachty postaráno.Žádný drahý hotel, kemp nebo nocování pod širákem. Messi si s kamarády Suárezem, Fabregasem a velkou rodinnou výpravou pronajal přepychovou loď Seven C, která v letní sezoně vyjde na 50 tisíc eur (1,3 milionu korun) na víkend.

Fotbalové ikony se rozhodly plavit kolem ostrova Ibiza a sem tam zavítají z paluby i na břeh, kde se snaží nenápadně nakoupit v obchodech nebo se najíst v restauracích. Většinu času ale tráví společně na jachtě, kde se oddávají vodním radovánkám.

Nejvíc aktivní je asi Messi. Skáče z horní paluby lodě do moře, a pak sviští po hladině na skútru. Vyblbne se i se starším synkem Thiagem i tak, že po sobě stříkají vodu.

Messiho parťák z Barcelony Suárez neustále obletuje partnerku Sofii a jejich děti Benjamina a Delfinu. Stejně pozorný je i Fabregas, který má kromě milované přítelkyně Danielly na jachtě i dcery Liu, Capri a syna Leonarda.

Společnou dovolenou to ale tento týden nekončí. Parťáci s rodinkami zavítají i na Messiho třicátiny, které oslaví 24. června. O šest dní později si má slavný útočník brát svou životní lásku Antonellu Roccuzzo.

Messi s budoucí manželkou Antonellou
Messi s budoucí manželkou Antonellou

Messiho TOP 5 GÓLŮ sezony: Pumelice i chytré zasekávačky

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud