VIP Sport

28. června 2017 • 05:00

Má tenistka Serena Williams soudnost? Nahé fotky těhotné šampionky!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

O tom, že je Serena Williams (35) v pokročilém stádiu těhotenství a na podzim očekává prvního potomka, už tenisový svět ví. Američanka je známa svérázným způsobem života, což dokládají i její nahé fotky s nafouklým bříškem. Teď už je na každém, aby posoudil, jestli má soudnost…Prostě jen tak s dítětem v břiše se nechala Serena nafotit na titulní stranu srpnového čísla zámořského magazínu Vanity Fair. V něm odhalí více ze svého osobního života.

„Nemyslím si, že s mým příběhem je konec,“ uniklo z několika stran očekávaného čísla. Bývalá světová jednička v něm také popisuje, že se po porodu hodlá vrátit na okruh WTA. „Doufám, že to bude hned v lednu 2018.“

Serena Williams nafotila nahé snímky v pokročilém stadiu těhotenství
Serena Williams nafotila nahé snímky v pokročilém stadiu těhotenství

A neodhalila jen své soukromí, ale také nahé tělo. Čeká první miminko, je šťastná a zároveň neví, co má dělat. „ Vůbec netuším, co mám s dítětem dělat,“ zoufá si mezi řádky nepřipravená maminka, které se ratolest narodí na podzim. „Nemám nic. Neudělala jsem ještě vůbec nic v dětském pokoji,“ smála se a zároveň kroutila hlavou.

Nemusí, jistě všechno stihne. Když ne ona, najde někoho, kdo se o vše postará. Prostředky na to má, v kariéře zatím vydělala přes dvě miliardy korun, a to nepočítáme výdělky z reklamy…

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud