VIP Sport

25. července 2017 • 05:00

To je vzrůšo! Krásná Berdychova manželka Ester dráždí bradavkou

###BLOK-TOP-VIDEA###

To se jen tak chtěla vyfotit a hele, co vykouklo! Manželka semifinalisty letošního Wimbledonu Tomáše Berdycha (31) si užívá dovolené u moře. Podle fotek je to velké vzrůšo a to si jen Ester dala na pláži kafíčko…Jejich láska rozhodně nerezaví! Dokazuje to fakt, že se Ester po boku Tomáše ne vždy zcela ovládne. Míněno tak, že se navzájem i po dvou letech od svatby stále přitahují, což nedokazují jen fotky, které vystavují na sociálních sítích. Někdy je to prostě vidět!

Jako teď na pláži, když si Berdychova vyvolená popíjí kávičku a zpod oranžových plavek se dere na svět cosi rajcovního. A vidět to na krásné Ester, je prostě sexy.

V dnešní těžké vztahové době jdou Berdychovi příkladem. Tvoří krásný pár, jsou zamilovaní, čehož si oba váží. „Dva roky vdaná za mého nejlepšího přítele a manžela,“ rozplývala se na Instagramu Ester. „Mám doma andílka,“ pochvaluje si aktuálně 14. tenista světa, jenž si na londýnské trávě vydělal 720 tisíc dolarů (asi 16,5 milionu korun).

Je to vzrůšo pozorovat Ester Berdychovou, jak pije na dovolené kávu.Je to vzrůšo pozorovat Ester Berdychovou, jak pije na dovolené kávu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud