VIP Sport

25. července 2017 • 05:00

To je vzrůšo! Krásná Berdychova manželka Ester dráždí bradavkou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To se jen tak chtěla vyfotit a hele, co vykouklo! Manželka semifinalisty letošního Wimbledonu Tomáše Berdycha (31) si užívá dovolené u moře. Podle fotek je to velké vzrůšo a to si jen Ester dala na pláži kafíčko…Jejich láska rozhodně nerezaví! Dokazuje to fakt, že se Ester po boku Tomáše ne vždy zcela ovládne. Míněno tak, že se navzájem i po dvou letech od svatby stále přitahují, což nedokazují jen fotky, které vystavují na sociálních sítích. Někdy je to prostě vidět!

Jako teď na pláži, když si Berdychova vyvolená popíjí kávičku a zpod oranžových plavek se dere na svět cosi rajcovního. A vidět to na krásné Ester, je prostě sexy.

V dnešní těžké vztahové době jdou Berdychovi příkladem. Tvoří krásný pár, jsou zamilovaní, čehož si oba váží. „Dva roky vdaná za mého nejlepšího přítele a manžela,“ rozplývala se na Instagramu Ester. „Mám doma andílka,“ pochvaluje si aktuálně 14. tenista světa, jenž si na londýnské trávě vydělal 720 tisíc dolarů (asi 16,5 milionu korun).

Je to vzrůšo pozorovat Ester Berdychovou, jak pije na dovolené kávu.Je to vzrůšo pozorovat Ester Berdychovou, jak pije na dovolené kávu.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze