VIP Sport

26. července 2017 • 15:12

Pamatujete si slavného fotbalistu Ševčenka? Takhle si užívá se sexy modelkou

Jako obávaný střelec zářil v dresu AC Milán. Na neúspěšné angažmá v Chelsea už asi tolik nevzpomíná. V současnosti slavný fotbalista Andrej Ševčenko (40) působí jako trenér ukrajinské reprezentace. Nyní má ale volno a s americkou manželkou Kristen Pazik (38) odpočívá na Floridě.Ševčenkovou ženou je od roku 2004 modelka Kristen Pazik, která je dcerou bývalého profesionálního baseballisty Mikea Pazika, jenž nastupoval i v prestižní soutěži MLB. Přestože se otec i dcera narodili v Americe, mají polské kořeny. Možná i to je pravý důvod, proč si Kristen tak dobře rozumí s dalším Slovanem Ševčenkem.

Společně jsou rodiči čtyř synů Jordana, Christiana, Olexandra a Ridera. Celá rodinka vyrazila na Floridu, kde společně chytají bronz na pláži a dovádějí ve vlnách. Nikomu na břehu nemohlo uniknout dokonalé tělo Kristen, u které by nikdo nehádal, že jí bude za dva roky 40 let a porodila čtyři děti.

Ševčenko s manželkou Kristen na pláži v Miami
Ševčenko s manželkou Kristen na pláži v Miami

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud