VIP Sport

2. srpna 2017 • 05:00

Čeští sportovci ve vedru: nahá lyžařka v řece, Berdych fotí pozadí

###BLOK-TOP-VIDEA###

Rtuť teploměru v těchto dnech stoupá skoro ke čtyřiceti stupňům ve stínu. Většina lidí se před sluncem ukrývá, ale někteří čeští sportovci se mu nebojácně postavili čelem. A většinou to byla velice pěkná podívaná...Trpí v rozžhaveném písku. Nejlepší české plážové volejbalistky Markéta Nausch-Sluková, Barbora Hermannová a Kristýna Hoidarová Kolocová s Michaelou Kvapilovou bojují o co nejlepší výsledek na mistrovství světa ve Vídni. V extremním vedru dokázaly oba týmy vyhrát svou skupinu a pomýšlí na zisk medaile.

Sjezdařka Tereza Kmochová se ráda koupe i bez plavek
Sjezdařka Tereza Kmochová se ráda koupe i bez plavek

Práci neunikl ani tenista Tomáš Berdych, který je hlavní hvězdou turnaje v Los Cabos. Letěla s ním i manželka Ester a nejlepší český hráč na okruhu ATP se chlubí snímky, jak si ve volnu užívá na pláži a kochá se výhledem na pozadí své ženy.

V tréninkovém procesu je česká lyžařka Tereza Kmochová, která na chvíli sesedla z kola a nahá hupsla do studené řeky. „Jsem trochu nahá, ale to je v pohodě,“ psala na Instagram úspěšná sjezdařka, která se narodila se stoprocentní ztrátou sluchu.

Vedro se dá přečkat i v posteli. Své o tom ví i olympijský medailista Josef Dostál. Na internet vystavil snímek, jak na břiše leží se svými dvěma sestrami Annou a Magdalenou. Leckdo vysokému kajakáři příjemnou společnost závidí.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud