VIP Sport

14. srpna 2017 • 14:00

Dojatá i smutná Schumacherova dcera. Táta chyběl u jejího životního triumfu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vítězné geny má po tátovi. Gina-Maria Schumacher (20), dcera legendárního pilota F1 Michaela Schumachera (48), je mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni. Sportovními úspěchy se připojila ke svému bratrovi Mickovi, který stejně jako jejich otec jezdí ve formuli.Šampionát, konaný ve švýcarském Givrins, opanoval tým Německa právě díky výkonu Giny-Marie. Její bravurní jízdu sledovali i prarodiče a bratr Mick s maminkou Corinnou, která tamní farmu vlastní. Chyběl jen slavný otec.

Dcera Michale Schumachera je mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni
Dcera Michale Schumachera je mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni

Sedminásobný král formule 1 se stále zotavuje z vážného zranění, jež utrpěl při lyžování v prosinci 2013. Na svou dceru je určitě pyšný...

Michael Schumacher se ve svém domě ve Švýcarsku stále dostává z těžkého úrazu hlavy po osudném pádu. Po dvou náročných operacích mozku byl několik měsíců v kómatu. Zprávy o jeho zdraví prosakují na veřejnost jen sporadicky a o jeho skutečném stavu se toho moc neví.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze