VIP Sport

14. srpna 2017 • 14:00

Dojatá i smutná Schumacherova dcera. Táta chyběl u jejího životního triumfu

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vítězné geny má po tátovi. Gina-Maria Schumacher (20), dcera legendárního pilota F1 Michaela Schumachera (48), je mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni. Sportovními úspěchy se připojila ke svému bratrovi Mickovi, který stejně jako jejich otec jezdí ve formuli.Šampionát, konaný ve švýcarském Givrins, opanoval tým Německa právě díky výkonu Giny-Marie. Její bravurní jízdu sledovali i prarodiče a bratr Mick s maminkou Corinnou, která tamní farmu vlastní. Chyběl jen slavný otec.

Dcera Michale Schumachera je mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni
Dcera Michale Schumachera je mistryní světa v reiningu, westernovém stylu ježdění na koni

Sedminásobný král formule 1 se stále zotavuje z vážného zranění, jež utrpěl při lyžování v prosinci 2013. Na svou dceru je určitě pyšný...

Michael Schumacher se ve svém domě ve Švýcarsku stále dostává z těžkého úrazu hlavy po osudném pádu. Po dvou náročných operacích mozku byl několik měsíců v kómatu. Zprávy o jeho zdraví prosakují na veřejnost jen sporadicky a o jeho skutečném stavu se toho moc neví.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud