VIP Sport

17. srpna 2017 • 17:13

Jágr odpověděl kritikům: Proč nechce řešit návštěvu Čapího hnízda?

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jedna návštěva a jaký vyvolala poprask. Hokejista Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou Kopřivovou navštívili farmu Čapí hnízdo patřící miliardáři a poslanci Andreji Babišovi, který je právě kvůli tomuto projektu vyšetřován pro dotační podvod. Olympijský vítěz se poprvé vyjádřil na téma návštěvy.Tím, že se Jágr nyní objevil na známé farmě, popudil mnoho svých příznivců a schytal to i od cyklisty Leopolda Königa. „Božský Jarda Jágr byl teď na Čapím hnízdě. Jako sportovec mě ovlivnil v mnohém, jako člověk už tolik ne,“ napsal závodník na svém Twitteru a narážel na to, že v době, kdy se prošetřuje Babišova role v údajném dotačním podvodu ve výši 50 milionů korun, není vhodné na farmu chodit.

To si ale samotný Jágr asi nemyslí a novináře na dotaz návštěvy Čapího hnízda odbyl. „Nemyslím si, že je slušné ptát se lidí, které osobně neznám, co dělají ve svém soukromém čase nebo kde byli a podobně,“ napsal Jágr na dotaz internetového deníku Forum 24.

GALERIE | Podívejte se, jak Jágr trávil čas s přítelkyní na Čapím hnízdě

Jágr s přítelkyní Veronikou krmili na Čapím hnízdě lemury
Jágr s přítelkyní Veronikou krmili na Čapím hnízdě lemury

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud