VIP Sport

21. srpna 2017 • 13:12

Limberský se chlubil přítelkyní u bazénu. Tohle je Liga mistrů, napsal kamarád

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nevěří snad své krásné lásce? Fotbalista David Limberský si na Instagramu postesknul, že mu s Plzní letos utekla účast v prestižní Lize mistrů. Navíc dodal, že mu snad neuteče ta dvounohá Liga mistrů v podobě jeho partnerky modelky Lenky Olbertové.Na svou sociální síť vystavil Limberský snímek přítelkyně Lenky, jak dovádí v bazénu a kamarád fotbalista Ivo Táborský fotku okomentoval slovy: „Tohle je Liga mistrů.“

Limberský si pak v diskuzi pod příspěvkem povzdechl. „Letos Liga mistrů utekla, snad neuteče i tahle dvounohá Liga mistru,“ napsal fotbalista Plzně a Táborský, který nyní hraje druhou ligu za Dynamo České Budějovice, svého parťáka uklidňoval. „Myslím, že tady už máš předkola za sebou a jsi rovnou ve skupině,“ vtipkoval fotbalový útočník.

Snad se David Limberský opět dočká a zahraje si jak slavnou milionářskou fotbalovou soutěž a vychutná si ji i se svou půvabnou Leničkou.

Přítelkyně Davida Limberského Lenka Olbertová si užívá u bazénu
Přítelkyně Davida Limberského Lenka Olbertová si užívá u bazénu

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud