VIP Sport

12. září 2017 • 05:00

Ženy sparťanských »Italů« vzaly děti na fotbal, slyšely nadávky: Mami, proč?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chlapi, jsme s vámi v dobrém i ve zlém, jako by chtěly říct dvě maminky, s nimi dvě načesané holčičky a okatý blonďáček. Drahé polovičky trenéra Stramaccioniho a záložníka Biabianyho vyrazily na Spartu, ta zvítězila 2:0 nad Karvinou, Letnou přesto několikrát zněl nenávistný pokřik „Italiano bastardo!“Dámy sice místní řečí nevládnou, ale tohle bylo pro uši cizinců.  Dalile Stramaccioni musel přeběhnout mráz po zádech, když se její Andrea v týdnu vydal na debatu s ultras. A při zápasu ji naopak zahřály chvíle, kdy se podstatná část hlediště postavila za jejího manžela a zlostný pokřik adresovaný trenéru přepískala.

Nevole mezi vůdcem Sparty a nejhlasitější skupinou fans zůstala. Místo povzbuzování nadávali. Dali si záležet a dokonce ani gól Rosického neslavili. „Kotel ven!“ reagoval stadion na postoj skalních fanoušků.

Biabianiho manželka Sara vyvedla obě dcerky, další nosí pod srdcem. On je sice Francouz, ona Brazilka, ale jelikož spolu žili léta v Itálii, tahle řeč je u nich doma nejpoužívanější. Jen ten letenský slovník… „Mami, proč?“ mohla se maximálně zeptat starší dcerka Kelis (5). Copak asi uslyší v neděli při derby v Edenu?

Na Letné sledovala dění Sparty i žena kouče Stramaccioniho.
Na Letné sledovala dění Sparty i žena kouče Stramaccioniho.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze