VIP Sport

17. října 2017 • 17:55

Hvězdný fotbalista Baroš se o víkendu činil: Dřina na hřišti, nahá vášeň ve vířivce

Autor: fuk
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

I kdyby se rozčtvrtil, nestihl by toho víc. Fotbalista Milan Baroš (35) zvládl přes víkend ostrý mač za Ostravu, ale i relax se svou sexy manželkou. Vše završil špionáží u soupeřů.Pátek: Bitva proti Bohemians

Nejvíc napilno měl Baroš v pátek. Jako hrdinný rek a kapitán vedl Ostravu na zteč do pražského Ďolíčku. Ačkoli dal z penalty první gól svého týmu, nestačilo to. Bohemians zápas otočili a zvítězili 2:1. A to měl přitom z hlediště rodák z Vigantic velkou podporu. „Fandíme tatínkovi,“ hlásila manželka Tereza (30) a syn Patrick (8).

Sobota: Romantika s manželkou

Náruč jeho nádherné ženy pak pomohla Barošovi překonat mrzutost nad ztrátou tří bodů. Oba spolu v sobotu nejdřív hupsli do vířivky, aby se pak zchladili ve studené vodě romantického rybníčku. „Krásné překvapení, romantika, jen my dva,“ rozplývala se Tereza. Vše navíc završili pohádkovou večeří nad sklenkou vína.

Neděle: Výzvědy na Spartě

Jenže odpočinek od fotbalu nevydržel dlouho. Už o den později se manželé hlásili na pražské Letné. Že by troška fandění při šlágru Sparty s Plzní? Vůbec ne. To si spíš Baroš důkladně obhlížel soupeře, na kterého už za dva týdny narazí. Sparta s Ostravou poměří síly nejprve 24. října v rámci MOL Cupu, 29. se pak střetnou v lize.

Milan s krásnou manželkou Terezou.
Milan s krásnou manželkou Terezou.

Bohemians - Ostrava: Baroš se parádně trefil hlavou a Baník vede 1:0

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud