VIP Sport

21. října 2017 • 12:20

Sportovní hvězdy otevřely v centru Prahy fitness. Šípková s Marešem si zatrsali

Autor:

Dvě slavná jména českého sportu se vrhla do společného podnikání. Bývalá mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková (48) a někdejší fotbalový reprezentant Pavel Mareš (41) si otevřeli v centru Prahy luxusní třípatrové fitness o celkové ploše 2 500 m2. Slavnostně pak pokřtili sektem činku a zatancovali si.S profesionální kariérou už před lety skončili, ale sportu se dál věnují a mají ho i jako byznys. Bývalý hráč Sparty nebo Petrohradu Pavel Mareš oslovil legendární hvězdu aerobiku Olgu Šípkovou, která provozuje síť vlastních fitness center, a rozhodli se spojit síly.

„Jsem velice ráda, že jsme s Pavlem našli společnou řeč a Daily Fitness Na Příkopě se stalo jakožto franšízant součástí naší sítě. Společně uděláme maximu pro to, abychom z toho udělali místo, které se pro všechny, kteří mají rádi pohyb, stalo první volbou v jejich sportovním programu,“ přeje si Šípková a její partner v podnikání prozradil, proč otevřel fitness zrovna v centru Prahy na jedné z nedražších ulic světa.

Olga Šípková v dobách největších úspěchů v devadesátých létech
Olga Šípková v dobách největších úspěchů v devadesátých létech

„V naší společnosti se obecně sportuje méně než dříve. Hodně lidí svádí své nicnedělání na málo příležitostí sportovat.  V centru Prahy se pohybuje obrovské množství lidí, kteří tady buď pracují, nebo žijí. Naskytla se možnost právě tady vybudovat fitness centrum, kde může sportovat úplně každý,“ říká bronzový medailista z EURO 2004 v Portugalsku.

Jejich nové fitness se rozkládá ve třech patrech o celkové ploše 2 500 m2 s aerobní zónou, posilovnou, třemi sály pro všechny typy skupinových cvičení, solária, masáže a také zónu pro bojové sporty.

Na slavnostní otevření, které moderoval Libor Bouček, se vystřídala celá řada gratulantů. Mareše přišel podpořit bývalý fotbalista Jiří Jarošík i současný hráč Mladé Boleslavi Marek Matějovský a na závěr zazpívalo populární duo Těžkej Pokondr.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze