VIP Sport

27. října 2017 • 15:15

Fotbalistku se pokusil znásilnit reprezentant: Ležela jsem vedle něj bez kalhotek!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Nikdy nezapomene na tu potupu. Fotbalistka Alexandra Nordová promluvila o tom, jak ji před lety zneužil na hotelu v Londýně fotbalový reprezentant. Jeho jméno nechce prozradit, ale o detailech z osudného večera promluvila.Švédská fotbalistka začala vyprávěním tím, jak ji reprezentant a hráč Premier League začal balit na hotelovém baru. „Ukazoval mi přes Google, kdo je a chvástal se tím, kolik má peněz,“ řekla Nordová, které se dostal fotbalista dokonce až na hotelový pokoj.

„Na recepci mával penězi a nechtěl, aby byl zapsán, že v hotelu přespává,“ prozradila tehdejší hráčka Queens Park Rangers. „Snažil se pak mít se mnou pohlavní styk. Naše těla byla tak blízko sebe, že to překračovalo všechny meze a nikdy bych to nedovolila. Neměla jsem na spodní části těla oblečení. Vůbec si nepamatuji, jak daleko zašel,“ popisovala Nordová. Ráno pak zahanbená utíkala z hotelu.

„Styděla jsem se a byla jsem moc naštvaná. Odešla jsem v roztrhaných punčochách. Viděli to i na recepci. Zavolala jsme si taxi a jela domů,“ povzdechla si půvabná blondýnka.

Proč však promluvila o sexuálním skandálu až po několika letech? „Zjistila jsem, že má manželku. Hlavně jsem byla v novém prostředí a neměla dostatek důkazů. Nevěděla jsem, co si můžu v Londýně dovolit. Tak moc jsem se styděla, že jsem o tom s nikým nechtěla mluvit,“ uzavřela příběh Nordová.

Nordovou obtěžoval ženatý fotbalista
Nordovou obtěžoval ženatý fotbalista

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud