VIP Sport

27. října 2017 • 15:15

Fotbalistku se pokusil znásilnit reprezentant: Ležela jsem vedle něj bez kalhotek!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nikdy nezapomene na tu potupu. Fotbalistka Alexandra Nordová promluvila o tom, jak ji před lety zneužil na hotelu v Londýně fotbalový reprezentant. Jeho jméno nechce prozradit, ale o detailech z osudného večera promluvila.Švédská fotbalistka začala vyprávěním tím, jak ji reprezentant a hráč Premier League začal balit na hotelovém baru. „Ukazoval mi přes Google, kdo je a chvástal se tím, kolik má peněz,“ řekla Nordová, které se dostal fotbalista dokonce až na hotelový pokoj.

„Na recepci mával penězi a nechtěl, aby byl zapsán, že v hotelu přespává,“ prozradila tehdejší hráčka Queens Park Rangers. „Snažil se pak mít se mnou pohlavní styk. Naše těla byla tak blízko sebe, že to překračovalo všechny meze a nikdy bych to nedovolila. Neměla jsem na spodní části těla oblečení. Vůbec si nepamatuji, jak daleko zašel,“ popisovala Nordová. Ráno pak zahanbená utíkala z hotelu.

„Styděla jsem se a byla jsem moc naštvaná. Odešla jsem v roztrhaných punčochách. Viděli to i na recepci. Zavolala jsme si taxi a jela domů,“ povzdechla si půvabná blondýnka.

Proč však promluvila o sexuálním skandálu až po několika letech? „Zjistila jsem, že má manželku. Hlavně jsem byla v novém prostředí a neměla dostatek důkazů. Nevěděla jsem, co si můžu v Londýně dovolit. Tak moc jsem se styděla, že jsem o tom s nikým nechtěla mluvit,“ uzavřela příběh Nordová.

Nordovou obtěžoval ženatý fotbalista
Nordovou obtěžoval ženatý fotbalista

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze