VIP Sport

27. října 2017 • 15:15

Fotbalistku se pokusil znásilnit reprezentant: Ležela jsem vedle něj bez kalhotek!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nikdy nezapomene na tu potupu. Fotbalistka Alexandra Nordová promluvila o tom, jak ji před lety zneužil na hotelu v Londýně fotbalový reprezentant. Jeho jméno nechce prozradit, ale o detailech z osudného večera promluvila.Švédská fotbalistka začala vyprávěním tím, jak ji reprezentant a hráč Premier League začal balit na hotelovém baru. „Ukazoval mi přes Google, kdo je a chvástal se tím, kolik má peněz,“ řekla Nordová, které se dostal fotbalista dokonce až na hotelový pokoj.

„Na recepci mával penězi a nechtěl, aby byl zapsán, že v hotelu přespává,“ prozradila tehdejší hráčka Queens Park Rangers. „Snažil se pak mít se mnou pohlavní styk. Naše těla byla tak blízko sebe, že to překračovalo všechny meze a nikdy bych to nedovolila. Neměla jsem na spodní části těla oblečení. Vůbec si nepamatuji, jak daleko zašel,“ popisovala Nordová. Ráno pak zahanbená utíkala z hotelu.

„Styděla jsem se a byla jsem moc naštvaná. Odešla jsem v roztrhaných punčochách. Viděli to i na recepci. Zavolala jsme si taxi a jela domů,“ povzdechla si půvabná blondýnka.

Proč však promluvila o sexuálním skandálu až po několika letech? „Zjistila jsem, že má manželku. Hlavně jsem byla v novém prostředí a neměla dostatek důkazů. Nevěděla jsem, co si můžu v Londýně dovolit. Tak moc jsem se styděla, že jsem o tom s nikým nechtěla mluvit,“ uzavřela příběh Nordová.

Nordovou obtěžoval ženatý fotbalista
Nordovou obtěžoval ženatý fotbalista

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze