VIP Sport

13. listopadu 2017 • 05:00

Emma (†42) nepřežila cestu z Rozvadova: Zemřela pro svůj pokerový sen, pláče dcera

Autor:

Zapálila svíčku, k symbolickému pomníčku u kostela v britském městečku Alsager přinesla květiny. Gemma se přišla rozloučit s tragicky zesnulou mámou Emmou Fryer (†42), které nejen doma říkali pokerová královna. Po cestě na turnaj v Rozvadově měla s kamarádem tragickou autonehodu...Sice jí bylo dvaačtyřicet let, ale kariéra v pokeru se dá nastartovat kdykoliv. Emma měla skvěle našlápnuto, hráčku už si vyhlédl i sponzor, který chtěl dotovat její turnaje, ale dnes už je to všechno jedno...

Při cestě na rozvadovský turnaj World Series of Poker Europe nezvládl její pokerový parťák řízení a v husté mlze napálil s Oplem Corsa do sloupu uprostřed kruhového objezdu. On skončil v nemocnici s poraněnou nohou, matka dvacetileté Gemmy a osmnáctileté Jessicy nepřežila. Lékaři jí ani po hodinové akutní péči nedokázali životní funkce obnovit.

Emmě vytvořili u kostela v městečku Alsager provizorní pomníček.
Emmě vytvořili u kostela v městečku Alsager provizorní pomníček.

S šokující zprávou už se dcery snaží vypořádat týden, jde jim to ovšem velmi těžce. „V září jsem měla svatbu. Chtěla jediné, abych byla šťastná,“ plakala při rozmluvě s britskými médii Gemma. „Řekla jsem jí, že jsem těhotná. Tolik se těšila na roli babičky...“

Vnoučka nebo vnučku by Emma rozmazlovala s přítelem Garym, s nímž žila čtyři roky. Soustředila se na pokerovou kariéru, karty jí šly lépe a lépe. Vydělat slušné peníze vyrazila i do Rozvadova, jenže domů už se nikdy nevrátí. „Zemřela pro to, co milovala. Snila o tom, že se stane profesionálkou. Nakročeno měla výborně, ale...“ nedokončila větu zdrcená dcera.

Naposledy se s maminkou rozloučí 15. listopadu, kdy bude tělo Emmy letecky přepraveno z Česka do Anglie.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze