VIP Sport

12. listopadu 2017 • 10:28

Šebrlemu ukradli olympijskou medaili, teď ztratil hodinky: Přes sto tisíc v tahu?!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle chlap jednou někde nechá hlavu! Není to tak dlouho, co bývalý desetibojař Roman Šebrle (42) nechal olympijskou medaili na toaletě a už ji neviděl. Teď ztratil hodinky za více než 100 tisíc!Chtělo by se říci: „Nedávejte Šebrlemu do ruky nic cenného!“ Minulý týden se mu stala jeho »klasická« příhoda…

Jako moderátor zahajoval v Moravské galerii v Brně výstavu hodinek. Jeden cenný kousek dostal na ruku, ale pak následoval přesun do Zlína, kde navazovala další akce.

Bylo kolem půlnoci, když zjistil, že mu něco chybí. Začala okamžitá panika! „Krve by se ve mně nedořezal. Hned jsem si vzpomněl na odcizenou medaili,“ kroutil hlavou olympijský šampion v desetiboji.

Šebrle neváhal a co nejrychleji »letěl« do obchodního domu Zlaté jablko, kde cenný klenot během dne zapomněl. Běžel možná rychleji, než v roce 2001 v Götzisu, kdy překonal desetibojařský světový rekord.

„Nikdo by mi nevěřil, našel jsem je tam, kde jsem je nechal. Nechápu, že je nikdo nevzal,“ oddychl si zapomětlivý Roman, který tak ušetřil 111 tisíc korun. Takovou hodnotu hodinky značky Ball měly…

V roce 2001 překonal Šebrle desetibojařský světový rekord.
V roce 2001 překonal Šebrle desetibojařský světový rekord.

 
Články odjinud


Články odjinud