VIP Sport

15. listopadu 2017 • 20:00

Nejen dluhy! Stíhaný hokejista měl po Kristelové v posteli řadu sexy missek

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Neměl peníze, ale přesto si nemohl stěžovat na nepřízeň krásných žen. Bývalý extraligový obránce Martin Tůma (32), který je od září 2015 v policejní evidenci hledaných osob kvůli nesplaceným dluhům, okouzlil řadu modelek. Kdo všechno s ním sdílel společné lože?Hrozí mu, že na pár let se převlékne do tepláků a bude si odpykávat trest v malé vězeňské cele. Pro někdejšího hokejistu Litvínova a Českých Budějovic Martina Tůmu by to bylo velice krušné. Vždyť kromě moderátorky Kateřiny Kristelové, kterou si v roce 2010 vzal a mají spolu dceru Klaudii (7) si dopřával přízně nejkrásnějších českých modelek.

Po rozvodu s exmanželkou Kristelovou měl obránce za pár týdnů v náručí vicemiss z roku 2008 s exotickým jménem Elisavet Charalambidu (32), se kterou se hokejista setkal při běžecké akci v Brně.

Po Kristelové randil hokejista s vicemiss Elisavet Charalambidu
Po Kristelové randil hokejista s vicemiss Elisavet Charalambidu

Vztah s poloviční Řekyní mu nevyšel, ale na svůj šarm dokázal ulovit další účastnici ze soutěže krásy. Finalistku Miss Martinu Dvořákovou (33). „Ještě že mám přítelkyni! Závodila na koních, ví, co sport obnáší. Se mnou prošla děsným obdobím, chci jí ukázat, že živost s hokejistou můře vypadat úplně jinak,“ řekl před třemi lety Tůma serveru hokej.cz.

S vrcholovým hokejem nakonec seknul a v Americe se schovává před dluhy, které v Česku nasekal. Která spasitelka asi stojí nyní po jeho boku a snaží se mu pomoci dostat se z finančních problémů?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze