VIP Sport

23. listopadu 2017 • 13:40

Intimní FOTO: Strýcová nahá ve sprše i se zpěvákem Krausem při sexu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dali nakouknout do nejintimnějších chvil jejich života. Tenistka Barbora Strýcová se společně se svým přítelem zpěvákem Davidem Krausem nechala nafotit při sexu nebo když se nahá koupala ve sprše. Vždy s mobilním telefonem v ruce. V rámci kampaně, tak upozorňují na to, jak moc jsou lidé závislí na chytrých telefonech.Vzdychání Davida Krause, který v posteli leží na Barboře Strýcové, a u toho si projíždí profily dívek na svém mobilním telefonu. Následně "vyvrcholí" a slastně si povzdychne. Nebo nahá Barbora Strýcová, která se sprchuje a u toho kouká na mobilní telefon.

Strýcová po ránu v posteli s Krausem
Strýcová po ránu v posteli s Krausem

To jsou nápaditá cinemagrafová videa fotografa Derecka Harda, která mají za cíl lidem otevřít oči a kritizují tak dnešní přehnanou závislost na mobilních telefonech.

V sérii nazvané Telefon se kromě Davida Krause a Báry Strýcové objevil zpěvák a herec Jiří Korn, modelka Nikol Moravcová, či fotografka a umělkyně Koki9.

Na cinemagrafové VIDEO s Barborou Strýcovou a Davidem Krausem se můžete podívat zde »

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze