VIP Sport

23. listopadu 2017 • 13:40

Intimní FOTO: Strýcová nahá ve sprše i se zpěvákem Krausem při sexu!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Dali nakouknout do nejintimnějších chvil jejich života. Tenistka Barbora Strýcová se společně se svým přítelem zpěvákem Davidem Krausem nechala nafotit při sexu nebo když se nahá koupala ve sprše. Vždy s mobilním telefonem v ruce. V rámci kampaně, tak upozorňují na to, jak moc jsou lidé závislí na chytrých telefonech.Vzdychání Davida Krause, který v posteli leží na Barboře Strýcové, a u toho si projíždí profily dívek na svém mobilním telefonu. Následně "vyvrcholí" a slastně si povzdychne. Nebo nahá Barbora Strýcová, která se sprchuje a u toho kouká na mobilní telefon.

Strýcová po ránu v posteli s Krausem
Strýcová po ránu v posteli s Krausem

To jsou nápaditá cinemagrafová videa fotografa Derecka Harda, která mají za cíl lidem otevřít oči a kritizují tak dnešní přehnanou závislost na mobilních telefonech.

V sérii nazvané Telefon se kromě Davida Krause a Báry Strýcové objevil zpěvák a herec Jiří Korn, modelka Nikol Moravcová, či fotografka a umělkyně Koki9.

Na cinemagrafové VIDEO s Barborou Strýcovou a Davidem Krausem se můžete podívat zde »

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud