VIP Sport

29. listopadu 2017 • 19:20

Samková odhalila helmu pro olympijské hry: Pomůže jí speciální design ke zlatu?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Divoká, jako její jízda na zasněženém svahu. Helma snowboardistky a olympijské medailové naděje Evy Samkové (24) na únorové Hry je připravena. Září barvami, ale otázka je, jestli jí pomůže dojet pro zlatou medaili?!„Jako před čtyřmi lety, ale stejně jinak,“ poslala ukázku své výbavy Samková. V jihokorejském Pchjongčchangu bude obhajovat první místo ze Soči ve snowboardcrossu.

Helma Evy Samkové pro olympijské hry v Jižní Koreji.
Helma Evy Samkové pro olympijské hry v Jižní Koreji.

A všichni v Česku věří, že soupeřky uvidí pouze její záda a týl. „Vlčci, koně, hory a barvy,“ prozradila Eva, co všechno jí návrhářské duo Veronika Zimčíková a Veronika Děrdová ztvárnily na helmu.

Samotné hodnocení už nechala pouze na svých fanoušcích. Ti byli nadšeni stejně jako žena, která helmu obleče. Tak ať se moc neošoupe a je první v cíli!

Program olympiády: Snowboarding na ZOH 2018 »

Samková o fintě s opožděným startem: Dole jsem si málem vyřvala duši
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze