VIP Sport

30. listopadu 2017 • 15:25

Hrozivá nehoda fotbalisty Fenina: Trefil strom, auto zůstalo na střeše!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten kluk má velkou kliku! Fotbalista Martin Fenin (30), který momentálně obléká dres druholigového Varnsdorfu, má za sebou šílenou autonehodu. Svůj luxusní mercedes napasloval do stromů, omlácená plechovka pak skončila na střeše.Průšvihy se na něj jen lepí. Velkou část svých fotbalových angažmá má spojenou s něčím, co se nepovedlo. Ať už jde o jeho pád z okna, za kterým má údajně být náměsíčnost či podvečer v Německu, kdy si při grilování zapálil byt. Vzniklou škodu tehdy deník Bild odhadl na 2,4 milionu korun.

V květnu Fenin svoji přítelkyni rozhodně nezanedbal.
V květnu Fenin svoji přítelkyni rozhodně nezanedbal.

Zdá se, že Fenin ví, jak bojovat o život, což musel předvést také ve středu ráno za volantem luxusního mercedesu. Mezi Jílovým a Libouchcem totiž vyletěl z vozovky, narazil do několika stromů a auto převrátil na střechu. Z vraku vylezl bez vážných zranění!

Podle ústecké policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové byla hladina alkoholu v krvi po provedení dechové zkoušky na nule. „Pravděpodobnou příčinou dopravní nehody je to, že se řidič plně nevěnoval řízení vozidla,“ uvedla pro deník.cz.

Momentálně se spekuluje, co se při cestě na klubovou akci Feninovi stalo. Nepozornost je jedna varianta, tou další je, že fotbalistovi přeběhla před autem srna. Martin naštěstí vyvázl z ošklivě vypadající havárie nezraněn. Odneslo to hlavně auto, které je alespoň podle vzhledu na odpis.

Fenin o seriálu Vyšehrad: Ten klučina komentuje věci, kterým nerozumí
720p 480p 360p 240p

Fenin o bouřlivé kariéře: Vypadl jsem z okna a všechno se otočilo
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze