VIP Sport

4. prosince 2017 • 15:23

Faksův týden snů. Hattrick v NHL a za odměnu si nadělil sporťák za 3 miliony!

Autor:

Je rozjetý jako japonský rychlovlak Šinkansen. Hokejový útočník Radek Faksa (23) bodoval v nedělním utkání NHL počtvrté za sebou, asistencí podpořil vysoké vítězství Dallasu 7:2 na ledě Colorada. Český útočník se minulý týden zaskvěl svým prvním hattrickem v kariéře. Po týdnu snů si udělal radost za 3 miliony korun. Má skvělou fazónu. Opavský rodák Faksa v neděli zaznamenal další kladný bod do statistiky plus/minus, ve které je nejlepší v týmu a celkově 14. Ve slavné NHL.

„Když máte v týmu takového hráče, jakým je Faksa, který se v posledních zápasech rozstřílel, dodává to sebevědomí nejen jemu a jeho spoluhráčům v útoku, ale celému týmu. Spustil domino efekt,“ vyzdvihl výkony českého útočníka spoluhráč Tyler Seguin.

Spokojený Faksa si udělal radost a v dallaském autosalonu si pořídil luxusní sporťák Porsche Panamera S4 v hodnotě kolem 3,2 milionu korun. S jeho ročním platem 2 miliony dolarů (43 milionů korun) to není zas tak velká finanční zátěž.     

Porsche Panamera S4, které nyní říká pane českému útočníkovi
Porsche Panamera S4, které nyní říká pane českému útočníkovi

Témata:  VIPsport, Faksa, NHL, hokej, porsche, auto
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze