VIP Sport

4. prosince 2017 • 15:23

Faksův týden snů. Hattrick v NHL a za odměnu si nadělil sporťák za 3 miliony!

Autor:

Je rozjetý jako japonský rychlovlak Šinkansen. Hokejový útočník Radek Faksa (23) bodoval v nedělním utkání NHL počtvrté za sebou, asistencí podpořil vysoké vítězství Dallasu 7:2 na ledě Colorada. Český útočník se minulý týden zaskvěl svým prvním hattrickem v kariéře. Po týdnu snů si udělal radost za 3 miliony korun. Má skvělou fazónu. Opavský rodák Faksa v neděli zaznamenal další kladný bod do statistiky plus/minus, ve které je nejlepší v týmu a celkově 14. Ve slavné NHL.

„Když máte v týmu takového hráče, jakým je Faksa, který se v posledních zápasech rozstřílel, dodává to sebevědomí nejen jemu a jeho spoluhráčům v útoku, ale celému týmu. Spustil domino efekt,“ vyzdvihl výkony českého útočníka spoluhráč Tyler Seguin.

Spokojený Faksa si udělal radost a v dallaském autosalonu si pořídil luxusní sporťák Porsche Panamera S4 v hodnotě kolem 3,2 milionu korun. S jeho ročním platem 2 miliony dolarů (43 milionů korun) to není zas tak velká finanční zátěž.     

Porsche Panamera S4, které nyní říká pane českému útočníkovi
Porsche Panamera S4, které nyní říká pane českému útočníkovi

Témata:  VIPsport, Faksa, NHL, hokej, porsche, auto
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze