VIP Sport

14. prosince 2017 • 05:00

Sparťan Kadlec a exslávista Gecov jsou zase volní: Barbíny dohrály!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně. Občas dokonce nevydrží ani rok. Vyprávět by mohli fotbalisté Michal Kadlec (33) a Marcel Gecov (29). Sparťan i bývalý slávista, kteří ještě donedávna milovali blonďaté barbíny, jsou čerstvě singl!Oba vztahy krachly dřív, než svého času bezmezně zamilované páry stihly oslavit první výročí. Ještě v létě se přitom zdálo, že šťastnější dvojice pod sluncem nenajdete.

Zadák letenského celku s Andreou Březovičovou (25) pěšky i na kolech brázdili český kraj, sjížděli na kánoi Bečvu, pak na mopedech kroužili po Mallorce. „Miluju, děkuju. Jsi celý můj život. Napořád. Nejšťastnější!“ glosovala snímky na Instagramu rodačka z Hranic na Moravě.

Bývalá láska sparťanského beka Michala Kadlece. S Andreou už nechodí.
Bývalá láska sparťanského beka Michala Kadlece. S Andreou už nechodí.

Ještě koncem září společně slavili její 25. narozeniny. „Krásnější bych si ani nedokázala přát,“ psala finalistka Supermiss z roku 2013 u fotky sebe sama s pugétem růží a ve sparťanském trikotu s Michalovou trojkou na zádech. Jenže od té doby jako když utne a na fotkách na sociálních sítích už se k hubené krasavici tulí jen čivava Bella. „Nejsou spolu,“ potvrdil zdroj Blesku z fotbalového prostředí.

Poměr mezi bývalým kapitánem Slavie a nyní úspěšným podnikatelem v oblasti navrhování bytů Gecovem a Petrou Hrůzkovou (27) se vyvíjel podobně. Zamilované obrázky, vzkazy… „My dva. Jedna duše a dvě těla,“ psala v dubnu, když spolu byli sedm měsíců. Ještě v červenci si užívali dovolenou na Gardském jezeře. Jenže do Dubaje už na podzim letěli každý sólo. On v říjnu, ona o měsíc později. „Je to pravda, už spolu nejsou. Ten krok udělala ona,“ řekl Blesku zdroj bez dalších podrobností.

Milé dámy, máte šanci. Hřiště je zase volné!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze