VIP Sport

14. prosince 2017 • 05:00

Sparťan Kadlec a exslávista Gecov jsou zase volní: Barbíny dohrály!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně. Občas dokonce nevydrží ani rok. Vyprávět by mohli fotbalisté Michal Kadlec (33) a Marcel Gecov (29). Sparťan i bývalý slávista, kteří ještě donedávna milovali blonďaté barbíny, jsou čerstvě singl!Oba vztahy krachly dřív, než svého času bezmezně zamilované páry stihly oslavit první výročí. Ještě v létě se přitom zdálo, že šťastnější dvojice pod sluncem nenajdete.

Zadák letenského celku s Andreou Březovičovou (25) pěšky i na kolech brázdili český kraj, sjížděli na kánoi Bečvu, pak na mopedech kroužili po Mallorce. „Miluju, děkuju. Jsi celý můj život. Napořád. Nejšťastnější!“ glosovala snímky na Instagramu rodačka z Hranic na Moravě.

Bývalá láska sparťanského beka Michala Kadlece. S Andreou už nechodí.
Bývalá láska sparťanského beka Michala Kadlece. S Andreou už nechodí.

Ještě koncem září společně slavili její 25. narozeniny. „Krásnější bych si ani nedokázala přát,“ psala finalistka Supermiss z roku 2013 u fotky sebe sama s pugétem růží a ve sparťanském trikotu s Michalovou trojkou na zádech. Jenže od té doby jako když utne a na fotkách na sociálních sítích už se k hubené krasavici tulí jen čivava Bella. „Nejsou spolu,“ potvrdil zdroj Blesku z fotbalového prostředí.

Poměr mezi bývalým kapitánem Slavie a nyní úspěšným podnikatelem v oblasti navrhování bytů Gecovem a Petrou Hrůzkovou (27) se vyvíjel podobně. Zamilované obrázky, vzkazy… „My dva. Jedna duše a dvě těla,“ psala v dubnu, když spolu byli sedm měsíců. Ještě v červenci si užívali dovolenou na Gardském jezeře. Jenže do Dubaje už na podzim letěli každý sólo. On v říjnu, ona o měsíc později. „Je to pravda, už spolu nejsou. Ten krok udělala ona,“ řekl Blesku zdroj bez dalších podrobností.

Milé dámy, máte šanci. Hřiště je zase volné!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze