VIP Sport

15. prosince 2017 • 05:00

Limberský na dovolené v Dubaji neváhá ani chvilku: Zlato, pojď na to!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zahojit šrámy a odpočinout si. Po suverénních výkonech prvoligové Plzně si může fotbalista David Limberský (34) zimní dovolenou v Dubaji užít naplno. A dělá pro to všechno. Lásku Lenku totiž škádlil přímo na chodbě luxusního hotelu v Dubaji. Až tak, že rozparek…Odhodil masku, s kterou Limberský dohrával ligový podzim kvůli zlomenině v obličeji a s krásnou přítelkyní zamířil do letadla směr Spojené arabské emiráty. Nádherná destinace s téměř neomezeným slunečním svitem a s příjemnými teplotami.

Momentálně jsou nekonečné pláže rozehřáté na příjemných 27 stupňů, ale před pokojovými dveřmi hrdliček z Plzně to doslova hoří! Vášeň mezi »Limbou« a sexy kráskou propukla možná poněkud dříve, ani nestihli otevřít dveře do pokoje!

Nedočkavý David opřel Lenku o sloup, z pod šatů vytáhl její štíhlou nohu a vášnivě ji políbil. Neposlušný rozparek měl co dělat, aby zakryl to, co nemělo být na chodbě vidět. Nakonec to exreprezentační bek zvládl bez průšvihu, ale co se dělo za dveřmi, to už si špásující duo nechalo jen pro sebe…

Sexy polibek na chodbě luxusního hotelu v Dubaji.
Sexy polibek na chodbě luxusního hotelu v Dubaji.

1080p 720p 360p
Focení přítelkyně Davida Limberského

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze