VIP Sport

18. prosince 2017 • 19:00

Tajemná vražda vyřešena? Hráče NBA (†34) měla rozstřílet exmanželka!

Autor:

Dlouhých sedm let uplynulo od vraždy basketbalisty Lorenzena Wrighta (†34), který byl nalezen mrtvý v lese. Jeho tělo bylo prošpikováno pěti střelnými ranami. Teprve v pátek police zatkla jeho bývalou ženu Sherru Wrightovou-Robinsonovou a v pondělí 18. prosince stane před soudem.Někdejší hráč NBA Lorenzen Wright zmizel v červenci 2010 a bylo po něm vyhlášeno pátrání. Po několika týdnech byl nalezen v lese nedaleko Memphisu bez známek života.

Dlouho se nedařilo zjistit, kdo basketbalistu zastřelil a použil k tomu zbraně různých ráží. Případ se pohnul až před měsícem.

Z vraždy prvního stupně byl obviněn Billy Turner, který podle médií působil jako diákon v kostele, v němž pomáhala i Wrightová-Robinsonová. Samotná žena by asi nedokázala manipulovat s tělem, které měřilo 211 centimetrů a vážilo 110 kilogramů.

Wright byl sedmičkou draftu z roku 1997 a v NBA odehrál za 13 sezon 778 zápasů s průměry osm bodů a 6,4 doskoku na utkání. Nastupoval za Los Angeles Clippers, Atlantu, Memphis, Sacramento a naposledy v sezoně 2008/2009 za Cleveland.

Bývalý hráč amerického fotbalu Anthony McClanahan s manželkou Keri, kterou měl podle policistů brutálně zavraždit...
Bývalý hráč amerického fotbalu Anthony McClanahan s manželkou Keri, kterou měl podle policistů brutálně zavraždit...

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze