VIP Sport

18. prosince 2017 • 19:00

Tajemná vražda vyřešena? Hráče NBA (†34) měla rozstřílet exmanželka!

Autor:

Dlouhých sedm let uplynulo od vraždy basketbalisty Lorenzena Wrighta (†34), který byl nalezen mrtvý v lese. Jeho tělo bylo prošpikováno pěti střelnými ranami. Teprve v pátek police zatkla jeho bývalou ženu Sherru Wrightovou-Robinsonovou a v pondělí 18. prosince stane před soudem.Někdejší hráč NBA Lorenzen Wright zmizel v červenci 2010 a bylo po něm vyhlášeno pátrání. Po několika týdnech byl nalezen v lese nedaleko Memphisu bez známek života.

Dlouho se nedařilo zjistit, kdo basketbalistu zastřelil a použil k tomu zbraně různých ráží. Případ se pohnul až před měsícem.

Z vraždy prvního stupně byl obviněn Billy Turner, který podle médií působil jako diákon v kostele, v němž pomáhala i Wrightová-Robinsonová. Samotná žena by asi nedokázala manipulovat s tělem, které měřilo 211 centimetrů a vážilo 110 kilogramů.

Wright byl sedmičkou draftu z roku 1997 a v NBA odehrál za 13 sezon 778 zápasů s průměry osm bodů a 6,4 doskoku na utkání. Nastupoval za Los Angeles Clippers, Atlantu, Memphis, Sacramento a naposledy v sezoně 2008/2009 za Cleveland.

Bývalý hráč amerického fotbalu Anthony McClanahan s manželkou Keri, kterou měl podle policistů brutálně zavraždit...
Bývalý hráč amerického fotbalu Anthony McClanahan s manželkou Keri, kterou měl podle policistů brutálně zavraždit...

 

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze