VIP Sport

19. prosince 2017 • 12:21

Komička Pazderková má plán: Budu další matkou Ronaldova dítěte

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bude to velká podívaná a zároveň uslyšíte neslýchané. Slavné El Clásico, tedy zápas Mezi Barcelonou a Realem Madrid se bude vysílat den před Štědrým dnem na stanici Digi sport 3 a utkání budou komentovat komici Iva Pazderková a Jakub Kohák. Komu fandí, a jestli mají rádi více Messiho nebo Ronalda prozradili v pořadu Česká ulička a nejen to!Připravte se na jiný komentář, než na který jste jako televizní diváci zvyklý. Určitě totiž nebude nestranný. Kohák přiznává, že fandí Barceloně, která podle něj v sobotu vyhraje. Pazderková preferuje naopak Real Madrid kvůli Cristianovi Ronaldovi. „Dala jsem si podmínku, že budu další matkou Ronaldova dítěte. Spát jsem s ním zatím nechtěla. Na mě je nevyzrálej,“ řekla s vážnou tváří komička.

Vyhraj zájezd na zápas Barcelony! Odpověz na otázky a leť

Kohák je zklamaný z toho, že si s Messim nemůže v jednom dresu zahrát. „Rozpočet Barcelony není tak veliký, aby si mě mohl klub dovolit. Budu tak jenom u komentátorského stolce,“ povzdechl si bavič a vzápětí vyjmenoval své fotbalové přednosti. „Mám nesmírný cit pro míč a pro výběr místa. Kolikrát to vypadá, že nedám gól, ale dám ho. Občas se mi povede i klička.“

Komici Kohák a Pazderková v rozhovoru pro Českou uličku Michala Hrdličky
1080p 720p 360p

Celý díl České uličky s Ivou Pazderkovou a Jakubem Kohákem ZDE>>

La liga přímo z tribuny! Soutěž o zájezd na Real Sociedad - Barcelona

Zápas La Ligy naživo? Vyplňte kvíz a leťte na fotbal do Španělska
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze