VIP Sport

19. prosince 2017 • 12:21

Komička Pazderková má plán: Budu další matkou Ronaldova dítěte

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bude to velká podívaná a zároveň uslyšíte neslýchané. Slavné El Clásico, tedy zápas Mezi Barcelonou a Realem Madrid se bude vysílat den před Štědrým dnem na stanici Digi sport 3 a utkání budou komentovat komici Iva Pazderková a Jakub Kohák. Komu fandí, a jestli mají rádi více Messiho nebo Ronalda prozradili v pořadu Česká ulička a nejen to!Připravte se na jiný komentář, než na který jste jako televizní diváci zvyklý. Určitě totiž nebude nestranný. Kohák přiznává , že fandí Barceloně, která podle něj v sobotu vyhraje. Pazderková preferuje naopak Real Madrid kvůli Cristianovi Ronaldovi. „Dala jsem si podmínku, že budu další matkou Ronaldova dítěte. Spát jsem s ním zatím nechtěla. Na mě je nevyzrálej,“ řekla s vážnou tváří komička.

Vyhraj zájezd na zápas Barcelony! Odpověz na otázky a leť

Kohák je zklamaný z toho, že si s  Messim nemůže v jednom dresu zahrát. „Rozpočet Barcelony není tak veliký, aby si mě mohl klub dovolit. Budu tak jenom u komentátorského stolce,“ povzdechl si bavič a vzápětí vyjmenoval své fotbalové přednosti. „Mám nesmírný cit pro míč a pro výběr místa. Kolikrát to vypadá, že nedám gól, ale dám ho. Občas se mi povede i klička.“

Komici Kohák a Pazderková v rozhovoru pro Českou uličku Michala Hrdličky

Celý díl České uličky s Ivou Pazderkovou a Jakubem Kohákem ZDE>>

La liga přímo z tribuny! Soutěž o zájezd na Real Sociedad - Barcelona

Zápas La Ligy naživo? Vyplňte kvíz a leťte na fotbal do Španělska

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud