VIP Sport

22. prosince 2017 • 14:14

První FOTO Kvitové z natáčení Ordinace v růžové zahradě. Co tam bude hrát?

Autor:

Splnil se jí velký sen. Ať je tenistka Petra Kvitová (27) na jakémkoliv místě planety, kde zrovna hraje turnaj, tak si udělá čas pustit si oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě. V lednu se dokonce objeví v jednom z dílu populárního seriálu televize Nova.Je zvyklá vystupovat před kamerou, ale nikoliv jako herečka. Kvitová však přijala výzvu herce Petra Rychlého a s pomocí scénáristů se objeví na obrazovce. „Jakmile vyhrajete první zápas, tak já vám jako Čestmír Mázl zařídím roli v Ordinaci v růžové zahradě!“ sliboval Rychlý, který tak povzbuzoval tenistku po loňském napadení, kdy na ni v jejím prostějovském bytě zaútočil zatím stále neznámý pachatel a ošklivě jí pořezal ruku.

Představitel doktora Mázla si před kamerou nakonec zahrál na kurtu s dvojnásobnou wimbledonskou vítězkou a následně se dočkal i rady od Kvitové. „Budu mu promlouvat do duše. Ale co a proč mu budu říkat, na to se budete muset podívat v roce 2018,“ uvedla tajemně tenistka a ukázala na svých sociálních sítích i první záběry z natáčení.

Tenistka Petra Kvitová si zahrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě
Tenistka Petra Kvitová si zahrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud