VIP Sport

22. prosince 2017 • 14:14

První FOTO Kvitové z natáčení Ordinace v růžové zahradě. Co tam bude hrát?

Autor:

Splnil se jí velký sen. Ať je tenistka Petra Kvitová (27) na jakémkoliv místě planety, kde zrovna hraje turnaj, tak si udělá čas pustit si oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě. V lednu se dokonce objeví v jednom z dílu populárního seriálu televize Nova.Je zvyklá vystupovat před kamerou, ale nikoliv jako herečka. Kvitová však přijala výzvu herce Petra Rychlého a s pomocí scénáristů se objeví na obrazovce. „Jakmile vyhrajete první zápas, tak já vám jako Čestmír Mázl zařídím roli v Ordinaci v růžové zahradě!“ sliboval Rychlý, který tak povzbuzoval tenistku po loňském napadení, kdy na ni v jejím prostějovském bytě zaútočil zatím stále neznámý pachatel a ošklivě jí pořezal ruku.

Představitel doktora Mázla si před kamerou nakonec zahrál na kurtu s dvojnásobnou wimbledonskou vítězkou a následně se dočkal i rady od Kvitové. „Budu mu promlouvat do duše. Ale co a proč mu budu říkat, na to se budete muset podívat v roce 2018,“ uvedla tajemně tenistka a ukázala na svých sociálních sítích i první záběry z natáčení.

Snímky z natáčení Ordinace, kde si zahraje Kvitová s Petrem Rychlým
Snímky z natáčení Ordinace, kde si zahraje Kvitová s Petrem Rychlým

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze