VIP Sport

8. ledna 2018 • 17:10

Hvězdné kluby se perou o Jankta. AC Milán už měl podat nabídku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Další Čech míří do týmu toho největšího světového kalibru? Jakub Jankto (21) má nakročeno do slavného AC Milán. »Rossoneri« už podle italských médií na českého reprezentanta podali nabídku!Udinese sice o nějakém lednovém přestupu nechce ani slyšet, ve hře je ale hodně lukrativní hostování. Jankto by byl Milánu na první půlrok jen zapůjčen. A pokud by odehrál určitý počet utkání, muselo by ho AC v létě povinně koupit. Cena? Přes půl miliardy korun!

Podle listu Gazzetta dello Sport chce AC Milán získat záložníka Jakuba Jankta z Udine za deset milionů eur (255 milionů korun) a paraguayského obránce Gustava Gómeze.

Sám rychlonohý záložník se ale ke spekulacím nechce vyjadřovat. „Teď se soustředím jen na Udine. Hlavní je, abych hrál týden co týden, a víc mě v tuhle chvíli nezajímá,“ prohlásil Jankto před měsícem.

Ve hře o Janktovy služby je prý stále také londýnský Arsenal. Těžko říci, jak napjatá situace dopadne, jasné ale je, že o českého záložníka se fotbaloví giganti poperou…

Český záložník Jakub Jankto je v hledáčku několika evropských vekloklubů
Český záložník Jakub Jankto je v hledáčku několika evropských vekloklubů

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze