VIP Sport

11. ledna 2018 • 05:00

To jsou obří vnady! Prsa Sereny Williamsové zastínila její malou dcerku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí šokovat. Tenistka Serena Williamsová se nechala zvěčnit na titulní stránku únorového čísla známého magazínu Vogue. Na snímku drží v pravé ruce svou dceru Alexis, ale každý si spíš všimne jejího obřího výstřihu, než malé holčičky.Během kariéry nafotila mraky sexy snímků a velice ráda předvádí své křivky fanouškům i na sociálních sítích. Tenistka Serena Williamsová, která se hodlá po porodu vrátit na okruh WTA je hvězdou únorového vydání magazínu Vogue.

„Když jsem poprvé viděla obálku časopisu, měla jsem slzy v očích. Všechny ty titulní stránky tohoto magazínu jsou unikátní a nyní jsem tam s mou krásnou dcerou. Je to okamžik, na který nikdy nezapomenu,“ rozplývala se Serena Williamsová, která se odhlásila z lednového Australian Open, jež loni ovládla a navíc zjistila, že byla těhotná.

Serena Williams se svou dcerkou Alexis a bujným dekoltem
Serena Williams se svou dcerkou Alexis a bujným dekoltem

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze