VIP Sport

11. ledna 2018 • 05:00

To jsou obří vnady! Prsa Sereny Williamsové zastínila její malou dcerku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí šokovat. Tenistka Serena Williamsová se nechala zvěčnit na titulní stránku únorového čísla známého magazínu Vogue. Na snímku drží v pravé ruce svou dceru Alexis, ale každý si spíš všimne jejího obřího výstřihu, než malé holčičky.Během kariéry nafotila mraky sexy snímků a velice ráda předvádí své křivky fanouškům i na sociálních sítích. Tenistka Serena Williamsová, která se hodlá po porodu vrátit na okruh WTA je hvězdou únorového vydání magazínu Vogue.

„Když jsem poprvé viděla obálku časopisu, měla jsem slzy v očích. Všechny ty titulní stránky tohoto magazínu jsou unikátní a nyní jsem tam s mou krásnou dcerou. Je to okamžik, na který nikdy nezapomenu,“ rozplývala se Serena Williamsová, která se odhlásila z lednového Australian Open, jež loni ovládla a navíc zjistila, že byla těhotná.

Serena Williams se svou dcerkou Alexis a bujným dekoltem
Serena Williams se svou dcerkou Alexis a bujným dekoltem

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze