VIP Sport

11. ledna 2018 • 05:00

To jsou obří vnady! Prsa Sereny Williamsové zastínila její malou dcerku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí šokovat. Tenistka Serena Williamsová se nechala zvěčnit na titulní stránku únorového čísla známého magazínu Vogue. Na snímku drží v pravé ruce svou dceru Alexis, ale každý si spíš všimne jejího obřího výstřihu, než malé holčičky.Během kariéry nafotila mraky sexy snímků a velice ráda předvádí své křivky fanouškům i na sociálních sítích. Tenistka Serena Williamsová, která se hodlá po porodu vrátit na okruh WTA je hvězdou únorového vydání magazínu Vogue.

„Když jsem poprvé viděla obálku časopisu, měla jsem slzy v očích. Všechny ty titulní stránky tohoto magazínu jsou unikátní a nyní jsem tam s mou krásnou dcerou. Je to okamžik, na který nikdy nezapomenu,“ rozplývala se Serena Williamsová, která se odhlásila z lednového Australian Open, jež loni ovládla a navíc zjistila, že byla těhotná.

Serena Williams se svou dcerkou Alexis a bujným dekoltem
Serena Williams se svou dcerkou Alexis a bujným dekoltem

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze